Чоловічі парасольки - це не просто деталь гардеробу, яка допомагає виглядати стильно, і не тільки аксесуар, що захищає від дощу і сонця.

Не тільки дівчата люблять вбиратися, прикрашаючи себе, підкреслюючи достоїнства і вигідно відтіняючи недоліки, виправляючи те, чого недогледіла природа. Сучасні представники сильної половини людства також цінують стиль, красу і моду, і воліють завжди і скрізь виглядати з голочки, стаючи центром уваги і душею будь-якої компанії! А щоб вигляд молодої людини був саме таким, яким він його задумав, володіючи необхідним шиком і витонченістю, необхідно використовувати розкішні аксесуари, що допомагають домогтися закінченості образу. В тому числі, і парасольки!

Чоловічі парасольки - це не просто деталь гардеробу, яка допомагає виглядати стильно, і не тільки аксесуар, що захищає від дощу і сонця. Парасолька - це спосіб життя, як кеди, скейтборд і бейсболка! Якщо у вашому гардеробі є цей аксесуар, крихітний складаний або велика тростину, то ви можете бути твердо впевнені: у будь-якій ситуації ви будете виглядати на всі сто!

Перші парасольки, що не дивно, з'явилися саме в чоловічих руках, точніше, над їх головами, адже ці аксесуари носили не самостійно, а за допомогою слуг. Навіть якби китайському імператору - а саме Піднебесна визнана батьківщиною цих виробів - захотілося б погуляти поодинці, він просто не зміг би підняти цю стильну деталь свого повсякденного способу. Кілька куполів, кількість яких доходило до дванадцяти, неймовірний діаметр, здатний закрити собою всю вулицю, і солідну вагу - те, що відрізняло перші екземпляри парасольок, створені в X столітті до нашої ери! У цей час розміри виробів визначалися не стільки побажаннями володарів, скільки вимогами суспільства: своєрідний атрибут влади вказував щабель соціальної драбини, на якій стоїть той чи інший пан, голова якого щодня вкрита від палючого сонця. До речі, цікавий факт, що перші парасолі захищали ніжну шкіру обличчя і плечей саме від згубного впливу денного світила, і тільки в 1750 році вони почали використовуватися і в якості "даху від дощу".


Знову ж зовсім не дивно, що ця чудова ідея прийшла в голову саме англійцям, адже живучи у вічній мряки, туманах і дощах, ще й не таке придумаєш!

Сьогодні чоловічі парасолі вже не так багато говорять про свого володаря, але якщо добре придивитися, то можна дізнатися достатньо відомостей про нового знайомого.

Так, ті, хто обирають тростини, люблять жити , не поспішаючи, все обдумуючи і зважуючи. У їх будинках завжди порядок, одяг ідеально сидить, а кар'єрне зростання не змушує себе чекати. Трохи манірні, але цілком успішні джентльмени. Тим, хто віддає перевагу складні парасолі з механічною системою складання, подобається бути в центрі уваги, вони - справжня душа компанії. Якщо ви шукайте підтримку в якому-небудь починанні, то чоловік, що любить такі парасолі, стане ідеальним компаньйоном, якщо ви вибачте йому маленькі слабкості у вигляді постійних запізнень на ділові зустрічі.

Молоді люди, в чиїх рюкзаках причаїлися парасольки -полуавтомати, швидше за все, не уявляють свого життя без спорту. Вони не люблять витрачати час даремно, але вибирають надійність і комфорт у всьому: такі і їх аксесуари, завжди готові захистити від дощу і вітру. А повністю автоматичні парасольки зазвичай вибирають бізнесмени, ділові люди, які звикли рахувати хвилини, а не копійки. Такий аксесуар, як і його далекий предок, визначає статус людини: автоматична система складання сама ненадійна з усіх, тому такі парасолі, здатні прослужити довгий час, коштують досить дорого, не будучи загальнодоступними.

Яким би характером ви не володіли, які б парасолі не вибирали, головне, щоб стильний, модний, яскравий або лаконічний аксесуар радував в першу чергу вас. Адже якщо на вашому обличчі щаслива посмішка, а в душі співають птахи, то життя неодмінно нагородить вас приємними сюрпризами, несподіваними зустрічами і грандіозними успіхами!