Постільна білизна теж буває модним. Малюнки на простирадлах і наволочках періодично розробляються відомими дизайнерами, а у знаменитих особистостей є іменне постільна білизна, прикрашене монограмою. Але такі простирадла і підковдри ми чіпати не будемо, а просто поговоримо про те, які новинки пропонують магазини і що радять стилісти.

Найпопулярнішим кольором для постільної білизни на всі часи залишається білий. Білі простирадла важко відіпрати? Зате їх легко вибілювати. Але якщо ви вирішили зробити свою постіль білої, то врахуйте одну дуже важливу річ: обов'язково підбирайте тканини різної фактури, інакше ваша гладка біла постіль буде виглядати "сирітськи".

Білу спальню урізноманітнюють пухнасті покривала, махрові простирадла, шовкові наволочки. Ще один варіант - сатин жаккард купити який можна в інтернет-магазині ЕЛЛІНА. Таке постільна білизна прикрашене вишивкою, яка, на відміну від простого візерунка на тканини, що не зблякне і не зітреться.

Втім, вишивка вишивці ворожнечу.


Європейські дизайнери придумали простирадла з об'ємною вишивкою, яка залишає відбитки на тілі. І не просто відбитки, а цілі слова. Ніч проспала в такий ліжку, а вранці встаєш вся в написах, які, сподіваємося, зникають швидко.

Але в моді не тільки ідеально біла постільна білизна. Все частіше покупці відходять від стандартів і порушують правила, встановлені нашими прабабусями. Вже нікого не здивувати буйством фарб і візерунків на ліжку. Але тут дизайнери пропонують таке правило: дотримуватися у всьому одного основного кольору. Якщо ви вибираєте основним кольором спальні, наприклад, фіолетовий, то він повинен бути присутнім на всіх наволочках і покривалах.

Що стосується візерунків НЕ абстрактних, то серед купівельних симпатій переважають "елементи природи", починаючи від невинних квіточок і маленьких пташок і закінчуючи величезними пальмами та павичами.