Нещодавно ми розповідали про найнебезпечніших предметах в будинку. Зараз розповімо про продукти-розсадниках мікробів, смертельних вірусів і отруйних речовин, а також про ті місця на тілі людини, де мешкає найбільше число шкідливих мікроорганізмів. Повірте, дивуватися є чому!

Почнемо з їжі. Цілий ряд складових нашого щоденного меню може викликати різні кишкові інфекції та отруєння. Так вважають дослідники з США. Врятуватися від недуг допоможуть найпростіші заходи з гігієни харчування: термічна обробка, ретельна чистка і правильний вибір вихідного матеріалу. Отже, десятка продуктів, при поводженні з якими слід бути надмірно пильними, виглядає так:

1.Зелень потрапила в немилість за те, що на її листі осідають шкідливі речовини з води, якою вона зрошується, і мікроби, що живуть в організмах тварин. А оскільки зелень досить важко ретельно вимити, і вживається вона в основному в свіжому вигляді, то і заразитися якою-небудь інфекцією не складе труднощів. Слід якомога краще мити листя, щоб зберегти здоров'я.

2. Яйця посіли другу сходинку невипадково, адже вони не тільки зовні можуть бути небезпечні, але і всередині. Інфекція може потрапити в цей продукт ще в курці, а й в курнику ймовірність зараження висока. Фахівці радять обробляти яйця термічно (від 160 градусів і вище), щоб уникнути зараження.

3.Тунец у свіжому вигляді може стати винуватцем отруєння ртуттю, кількість якої в ньому може бути високим.


Так що доведеться їсти рибу виключно добре приготовленої.

4. Устриці часто стають рознощиками холерної палички, тому вибирати їх слід правильно: тільки молюски, які мешкали в холодній воді, не містять ці бактерії, так як вижити в умовах низької температури не можуть.

5. Багатьма улюблені салати, в своєму складі мають варену картоплю, відносяться до страв скоропортящимся, а значить, є прекрасним середовищем для розмноження інфекції. Так що готуємо і відразу з'їдаємо, тоді все має бути гаразд.

6,7.Молочние продукти і сири, що не були схильні пастеризації, також можуть стати місцем скупчення бактерій. Краще вибирати або перевірені продукти, або оброблені.

8,9. Ретельно мити і навіть заморожувати фахівці радять ягоди і помідори! Обробка холодним повітрям від 2-х годин може допомогти позбутися шкідливих мікроорганізмів.

10. М'ясо, наполягають науковці, необхідно готувати при високій температурі. Тільки тоді ми зможемо захистити себе від небезпечних бактерій і вірусів. На щастя, на сайті Ням.ру є смачні м'ясні другі страви рецепти яких прості, а температура приготування м'яса досить висока для знищення бактерій.

Серебрякова Анна спеціально для журналу Жіночі новини