Незвичайна взуття зустрічається там, де її майже не чекають. Звичайні домашні тапочки стали, мабуть, найбільш обговорюваною взуттям минулого тижня, посунувши дизайнерську взуття Леді Гага (Lady Gaga) і затьмаривши червону підошву "Лабутина".

Коли ми хочемо купити нове взуття, ми йдемо в магазин і купуємо там собі чоботи, босоніжки і тапочки, відповідно до зазначеного нами розміром, і отримуємо своє замовлення. А ось англійцю Тому Боддінгхему пощастило менше: замовлення-то він отримав, але той абсолютно не відповідав зазначених розмірах.

Тому доводиться купувати взуття, зшиту спеціально для нього, за його мірками, оскільки в нього ступні різної довжини. Однак, отримавши свою посилку з одного з китайських сайтів, де Том замовив домашні тапочки, хлопець не повірив своїм очам: один тапок був нормального розміру, а другий .. розміром з автомобіль!

Помилка сталася під час обробки замовлення: вказуючи розміри своїх ніг (а вони, як ми вже говорили, у нього різної довжини), покупець написав 13 - розмір правої ноги і 14.5 - розмір лівої, однак виробник взуття прийняв 14.5 за 1.450 і зробив тапок в десятки разів більше.

Втім, пара пунктів відразу викликають підозру: по-перше, виробника тапочок не здивував такий дивний розмір (як вони потім пояснили, вони вирішили, що цей гігантський тапок призначається для прикраси вітрини), а по-друге, вони не підняли ціну за пошиття такої великої взуття, і Том отримав свої тапки за все ті ж 15 з половиною фунтів стерлінгів.

Мені його надіслали прямо з Гонконгу, його розмір становить 210х130х65 см, така ж довжина у ведмедя грізлі або сімейного автомобіля, - сказав Том Боддінгхем журналістам, які охоче підхопили цю історію.


- Мабуть, я - власник найбільшого тапка в світі.

Компанія Monster Slippers, так оригінально виконала замовлення Тома, вже вибачилася за це і прислала йому другий тапок потрібного розміру абсолютно безкоштовно. Ну а цей "шедевр" найближчим часом з'явиться на аукціоні eBay, оскільки, вдосталь посміявшись над своєю покупкою, Том хоче продати цей величезний тапок тим, кому він буде потрібніше.

Ця історія була б ще дивніше, якщо б .. вона сталася насправді. Однак неправильно виконане замовлення і величезний тапок виявилися всього лише рекламним ходом компанії.

Сподіваємося, що гігантський тапок все ж існує, нехай навіть і як учасник рекламної кампанії ...