Кожен рік у Франції в третій четвер листопада відзначається свято молодого вина - Божоле Нуво (Beaujolais Nouveau). Всі жителі чекають його з величезним нетерпінням і святкують також весело, як і Новий рік. Пляшки за традицією можна відкрити тільки опівночі.

Зустріч молодого вина "Божоле" називається "Новим Винним Роком" і святкується дуже весело . Ця традиція особливо популярна в Бургундії. Святковим ввечері в Божоле накриваються столи на півтори тисячі чоловік, прямо на вулицях, проводяться театралізовані вистави, організовується смолоскипна хода, яка супроводжують вози, наповнені палаючими пагонами виноградної лози. Під звуки урочистої музики рівно в 00 годин "Божоле Нуво" захоплено зустрічають тисячі людей.

"Божоле Нуво" - це найперше виноградне вино нового збору. Оригінальне французьке вино виготовляють тільки в провінції Божоле - Бургундії. На виготовлення "Божоле" йде самий ранній сорт темного винограду з білим соком "Гаморі Нуар" (Gamay Noir). Процес бродіння контролюється строго по годинах: якщо припинити його на пару годин раніше, то вино буде дуже світлим, а якщо на пару годин більше - надмірно терпким.

Виноград збирають тільки руками, потім соковиті стиглі грона укладають в чани для бродіння, де ягоди дають сік під власною вагою . Триває процес бродіння всього 4-5 днів. За цей період дубильні речовини зі шкірки не встигають віддати провину свою терпкість, вино виходить дуже м'яким і надзвичайно смачним.

Після бродіння "Божоле Нуво" розливається по пляшках. Його можна пити відразу, але всі чекають відведеного для цього дня і години. Початок продажу молодого вина "Божоле" - 17 листопада. Це стара традиція, яка прийнята французьким законодавством.

Популярність "Божоле Нуво" швидко поширилася далеко за межі Франції. Пік популярності припадає на 80-ті роки минулого століття. Знаменита рекламна фраза: Божоле Нуво "прибуло", народилася саме в цей час. Свято "Божоле Нуво" став воістину міжнародним. "Божоле Нуво" швидко підкорило спочатку Швейцарію, Бельгію, а потім у Великобританію.

Виробництво "Божоле Нуво" щорічно становить близько 45 млн літрів. Приблизно половина експортується в інші країни світу.


Найбільшими споживачами цього напою є Японія та Німеччина, а взагалі їх більше двохсот. На ринку США це вино справила справжній фурор і з 2005 року там увійшов в ужиток новий рекламний слоган "It's Beaujolais Nouveau Time!" - "Це час" Божоле Нуво "!".

Традиція зустрічі "Божоле Нуво" припала до душі і росіянам . Офіційно свято відзначається в багатьох ресторанах по всій країні з 1999 року.

На контейнерах з цим вином ставиться відмітка: відкрити тільки 17 листопада в 00 годин 00 хвилин. Щороку "Божоле Нуво" готує сюрприз, так як воно завжди має різний смак. Смакові якості залежать, навіть, від погоди.

Через короткого періоду ферментації "Божоле Нуво" не можна довго зберігати - всього 6 місяців. Виняток становить Beaujolais Village, у якого термін зберігання до трьох років. "Божоле" - це не тільки знамените молоде вино "Божоле Нуво", але й інші його різновиди, яких налічується більше 12.

"Божоле Нуво" заборонено продавати після 31 грудня. Якщо хочете встигнути познайомитися з його чудовим смаком, то покваптеся у кращі ресторани, "Le Beaujolais nouveau est arrive" - Божоле Нуво "прибуло!"
Це чудовий алкогольний напій - посланник свята і французького життєлюбства. Вино відрізняється незвичайним букетом з ягідних, фруктових і квіткових ароматів, з переважанням тонів суниці, малини і чорної смородини, а також з квітковими нотками фіалок та півоній.

Правила подачі молодого вина дуже прості: треба охолодити вино до 10 -12 градусів і відкрити рівно опівночі. Це вино прекрасно підходить до м'яса і фруктам, сиру та шоколаду, суші і випічці. Знавці стверджують, що фантазію обмежувати не варто, тому що з будь закускою "Божоле" чудово.

Відомий французький письменник Габріель Шевальє із захопленням писав: "Чим більше п'єш це вино, тим власна дружина здається гарніше, друзі - вірніше, майбутнє - надійніше, а оточуючі - терпиміше ".

Воно приносить знавцям радість зустрічі з новим смаком, підкорює серця гурманів, створює дружню і теплу атмосферу, навіть, у самі тужливі й холодні вечори.

Це легка і приємна вино рубінового кольору так приємно розділити з друзями за трапезою вдома, насолоджуючись насиченим і вишуканим смаковим букетом. А можна відправитися в ресторан і влитися у всесвітній свято молодого "Божоле"!