Опитування жителів нашої країни, проведений в інтернеті, показав, що більше 20% працюючих людей заради підвищення оплати праці або кар'єри міняли у своїй зовнішності що-небудь.

Дві третини учасників онлайн-опитування сказали, що згодні змінитися заради роботи, однак такі зміни торкнуться лише їх поведінку або стиль одягу.

Десята частина респондентів були змушені змінити свій зовнішній вигляд, щоб відповідати офісному вигляду. Вони розлучилися з пірсингом, дредами, татуюваннями.

До пластичних хірургів, якщо вірити даним опитування, звернулися лише два відсотки опитаних. Вони збільшували груди, міняли розріз очей, провели корекцію форми вух та носа. При цьому половина з них пішла на такий крок заради власного душевного комфорту, п'ята частина знаходилася у твердій переконаності, що якщо не змінитися, кар'єри не буде, п'ятнадцяти відсоткам довелося зробити операції через обставини, що склалися, а п'ять відсотків позбулися дефектів, наявних від народження, таких як косоокість, заїкання та ін.

Цікаво, що зміна зовнішності принесло свої плоди менш ніж половині респондентів (44%).


У всякому разі, вони так вважають.

Хтось від пірсингу позбувається, а в Європі деякі навпаки роблять його. Завдяки унікальній технології хірурги з Голландії навчилися і роблять пірсинг на очному яблуці!

Всього за п'ятнадцять хвилин ваш погляд засяє ювелірним блиском крихітних сердець, півмісяців або зірок, діаметр яких менше 3,5 мм. "JewelEye" вже набирає популярність, хоча наслідки такого способу прикрасити очі не зовсім вивчені. Доктора туманного Альбіону вважають, що пірсинг на очному яблуці загрожує сліпотою.

Особисто я б не стала лягати під ніж пластичного хірурга заради роботи. Сьогодні вона є, а завтра - ні. Звичайно, на такі операції вирішуються тільки для того, щоб поліпшити зовнішність, проте чи окупляться вкладення, невідомо. Та й результат подібного втручання не завжди радує.

Серебрякова Анна спеціально для журналу Жіночі новини