Вся наша реальність і навіть наші сни складаються з нескінченного числа кольорів і відтінків. Ми відводимо велику естетичну роль палітрі, навіть не замислюючись про його сенс у нашому житті. Хоча ще наші пра-предки вбачали магічні і божественні сили в колірних елементах. Філософи взагалі були переконані, що кордон дотику внутрішнього і зовнішнього має колоритне сяйво. І тільки справжні художники здатні побачити його і відобразити. Вважається, що середньостатистична людина розрізняє близько ста тисяч відтінків, художники сприймають мільйони.

Не так давно вченим за допомогою приладів вдалося виміряти колірні хвилі емоційного стану різних людей. Більше того, була знайдена і зворотний зв'язок, колірної потік може благотворно впливати на нервову систему. У медицині і косметології навіть почали використовувати це відкриття, до якого колись інтуїтивно вдавалися цілителі далеких часів. Метод отримав назву "хромотерапия" або, по-простому, вплив світла і квітів. Правда поки не ясно, чи впливає один і той же колір на всіх людей однаково або для кожного з нас призначена своя палітра відповідно до особистих особливостями і сприйняттям.


http://ilg-art.ru/articles/news60

Известен художник, який малює колірну енергетику конкретної людини, точніше його бажання. На певній відстані від людини, він буквально зчитує "мову фарб" і завдає їх на полотно. Найцікавіше починається, коли рука художника починає рухатися, створюючи образи, які зрозумілі тільки одній людині - замовнику. На такій картині на бажання автор обов'язково розміщує сусальне золото. Він солідарний з древніми, які володіли секретами лікування золотом, що воно має магічну силу і допомагає у виконанні бажань.

Таке протягом народилося в Лондоні і отримало назву "ILG-ART". А що особливо приємно, сам автор виявився нашим співвітчизником і все-таки привіз своє мистецтво на батьківщину. Художник планує передати свою майстерність декільком учням в Росії, щоб далі рухатися по світу. Щоб побачити і передати в лінії і кольорі емоції та бажання, вважає він, мало володіти прийомами живопису, треба вміти розділяти свій стан і іншої людини. Інакше може вийти, що в картину, призначену для виконання бажань замовників, втрутиться особистість художника. А в цій техніці це зайве.
За матеріалами сайту www.ilg-art.ru