Британський аеропорт Гатвік з першого серпня пропонує пасажирам бізнес-класу нову послугу - спрей-засмагу.

Відтепер пасажири літаків, що вилітають з Гатвік, можуть безкоштовно отримати свою порцію засмаги ще до прильоту на відпочинок.

Керівництво аеропорту прийняло рішення надавати таку послугу після соціологічного опитування, в результаті якого з'ясувалося, що близько 32 відсотків пасажирів відчувають себе незатишно на пляжах через свій білої незагорелой шкіри. До речі, своєю блідістю засмучені не тільки представниці прекрасної статі, а й чоловіки: 36 відсотків опитаних зізналися, що власна бліда шкіра - чи не найбільше їх засмучення на пляжі. До слова, жінки засмучені своєї блідістю трохи менше - всього 29 відсотків. Більше того, британці зізналися, що будуть менш засмучені, якщо стане помітний пивний животик або целюліт.

Засмага, отриманий в аеропорту, покликаний не тільки повернути впевненість у собі, але й уберегти від палючого тропічного сонця.


Адже ймовірність обгоріти у світлої шкіри набагато вища, ніж у тієї, яка вже отримала трохи ультрафіолету. Тому фахівці з солярію в салоні Анрі радять позасмагати трохи перед поїздкою в тропіки.

Чи будуть задоволені цією послугою всі пасажири? Скоріш за все ні. Адже право на засмагу отримають лише пасажири бізнес-класу, а всім іншим доведеться милуватися на них і вдихати аромати хімічного засмаги протягом всього шляху. Так собі перспектива, особливо якщо рейс буде затриманий, або в літаку виявиться слабенька система вентиляції.