Рада недбайливим господаркам: якщо хочете, щоб гості не сильно розчарувалися у вашій куховарство, годуєте їх в повній тиші.

Американські вчені зробили висновок, що смак їжі безпосередньо залежить від рівня шуму навколо того, хто цю їжу поїдає. Тому для того щоб насолодитися їжею, важливі не тільки зручні кухонні столи, красивий посуд і вміння готувати, але і .. повна тиша. Таку ідею висунув журнал Food Quality and Preference, припустивши, що між шумом в ресторані і смаком його страв є взаємозв'язок.

Для експерименту, 48 добровольців з числа студентів їли однакову їжу (наука не стала сильно витрачатися на смакоту для них і надала для експерименту чіпси і печиво), але при цьому одні жували чіпси в повній тиші, інші - під тиху музику, а треті - теж під музику, але гучну.

З'ясувалося, що, чим голосніше була музика, тим менше задоволення від їжі отримували піддослідні кро студенти.


Самі ж смачні чіпси були у тих, хто гриз їх в повній тиші.

Вчені тут же вирішили, що в літаках їжа завжди несмачна немає від того, що захмарні кухаря готувати не вміють, а тому що шум двигунів заважає насолоджуватися обідом. Та й в ресторанах занадто гучна музика може зіпсувати задоволення від будь-якого делікатесу.

Цікаво, чи стане це поштовхом для відкриття нових беззвучних ресторанів?