Незвичайний кухонний стіл, внизу якого росте папороть, був недавно зроблений молодим дизайнером Ori Mishkal, який живе в Ізраїлі.

Цей стіл буде ідеальним предметом меблів для тих, кому хочеться займатися садівництвом, не виходячи з квартири , а вдома не вистачає квадратних метрів для вирощування рослин. З вигляду це звичайний стіл, на який можна сміливо ставити тарілки, комп'ютери та інші предмети. Його можна доповнити самими звичайними стільцями для кухні та збиратися за ним всією сім'єю на сніданки, обіди та вечері. Однак якщо заглянути під стіл, можна побачити рослини, що висять "вниз головою", вчепившись корінням за стільницю.

Вся справа якраз в цій незвичайній стільниці, яка складається з двох частин: звичайної дерев'яної стільниці і частої сітки з землею. Як зроблений цей фантастичний предмет меблів?

Спочатку на ніжки столу встановлюється сітка, на ній розкладається земля з усіма необхідними добривами і невеликими рослинами , які висаджуються "вниз головою".


Зверху сітка накривається стандартної стільницею. Стіл готовий!

Для столу, зображеного на фотографії, як зелених насаджень було обрано папороть, оскільки ця рослина не потребує сонячному світлі настільки сильно, як інші його зелені побратими. Однак це не говорить про те, що крім папороті в чудо-столі більше нічого жити не зможе.

Чому б не замінити папороть їстівними рослинами - овочами і зеленню для салатів? Пробуйте, експериментуйте і, можливо, незабаром у вас під столом буду рости огірки, кріп та інші складові салату, який можна буде робити з овочів, вирощених вами, не виходячи з кухні, та ще й в будь-який час року.

До слова, цього дизайнеру належать ідеї не тільки столів-городів, але і забавних гібридів автомобілів з тваринами, які могли б не тільки служити пасажирським транспортом, а й допомагати при збиранні вулиць.