Чим тепліше на вулиці, тим коротше стають спіднички - нарешті можна зняти обридлі теплі штани і похвалитися красивими ніжками. Однак зараз поняття гарні ніжки рідко йде окремо від словосполучення "засмаглі ніжки". Значить, пора засмагати.

Якщо ви завтра відлітаєте в теплі краї до моря, то вам знадобляться поради про те, як правильно засмагати в природних умовах, а також в солярії. Ну а всі інші будуть домагатися темного відтінку шкіри в домашніх умовах.

Для того щоб зіграти вдома, необхідно придбати автозагар. Сучасні автозагари міститися в багатьох засобах по догляду за шкірою, поступово додаючи шкірі золотистий або бронзовий відтінок. Ноги можуть зіграти навіть в колготках! Принаймні, так запевняють виробники спеціальних колготок, які поступово роблять ніжки засмаглими.

Ефект видний не відразу, та й користуватися цими засобами доведеться регулярно. Набагато зручніше використовувати автозагар всього 1 раз і потім кілька днів насолоджуватися засмаглою шкірою. Однак у цьому випадку відразу буде помітний не тільки результат, але і всі недоліки. Для того щоб цих недоліків було менше, скористайтеся порадами щодо правильного загару:

Крок перший: Отшелушивание. Перед тим, як почати "зіграти", прийміть душ з яким-небудь отшелушивающим засобом: гелем або скрабом.


Це робиться для того щоб шкіра стала гладкою і шовковистою - на неї засіб для засмаги ляже рівно і не залишить розлучень.

Крок другий: Зволоження. Огрубілу шкіру на ліктях, колінах і кісточках краще зволожити перед засмагою.

Крок третій: Нанесення автозагара. Швидко наносимо автозагар рівним шаром, розмазуючи руками. Щоб долоні не залишилися помаранчевими, надягайте рукавички, або ретельно вимийте руки відразу після того, як закінчите наносити автозагар.

Крок четвертий: Витираємо коліна, лікті і щиколотки вологою ганчірочкою. А нігті на руках і ногах бажано вичистити щіточкою. Це потрібно робити практично відразу після нанесення автозагара, інакше вони стануть самими яскравими плямами на вашому тілі.

Крок п'ятий: Зберегти колір. Після нанесення автозасмаги слід утриматися від спокуси негайно відправитися у ванну . Утримуватися потрібно не менше шести годин, щоб автозагар встиг добре вбратися.

Ну а після того як ви стали засмаглою красунею, врахуйте, що ваша свіжопофарбовані шкіра буде залишати сліди на одязі, тому утримайтеся на час від носіння світлих речей .