Основним застосуванням зміїної шкіри раніше було виготовлення сумочок і взуття. Але мешканці штату Каліфорнія пройшла в голову незвичайна ідея - робити зі зміїної шкіри манікюр.

Маникюрщица з Каліфорнії наклеює шматочки зміїної шкіри на нігті клієнток, надаючи їм неповторний екзотичний вид.

Процедура ця не з швидких, так як майстер спочатку вирізає зі зміїної шкіри шматочки, підходящі за формою і розміром, потім приклеює їх на нігті і зверху завдає лак. Весь процес займає до двох з половиною годин. Однак винахідниця цього манікюру запевняє, що це не так вже й довго, враховуючи, що манікюр на руках протримається до трьох тижнів, а на ногах - до 12 тижнів. Ціна зміїного манікюру 150-300 доларів.

На це незвичайна прикраса нігтів її надихнув син, що приніс додому зміїну шкіру.


До речі, для своєї роботи манікюрниця використовує тільки шкіру, скинуту зміями під час линьки, так що в цьому випадку краса жертв не поставила вимогу.
Це, звичайно, дуже екзотичний спосіб прикрашати свої нігті. Але щоб завжди радувати себе гарним манікюром, зовсім не потрібно шукати незвичайні способи. Доглянуті нігті - це завжди красиво, і для цього не обов'язково постійно ходити в салон краси. Можна навчитися робити це самостійно: докладніше про нарощування нігтів навчання вартість цього навчання можна дізнатися на сайті авторської студії Тетяни Безуглова, де навчають не тільки нарощуванню нігтів, але й нарощуванню вій, педикюру та іншим премудростям краси.