Тофу - соєвий сир - буває різних форм, розмірів і фактур. Але незалежно від його текстури та упаковки, псується цей продукт дуже швидко. Як зберігати тофу так, щоб він залишався свіжим якомога довше?

Принісши тофу додому, покладіть його негайно в холодильник. Для того щоб тофу не висох, потрібно помістити його в миску з водою, так щоб вся поверхня тофу була у воді. Вода не тільки не дасть тофу висохнути, але і вбереже його від неприємних запахів, які можуть видавати інші продукти. Однак не варто надто довіряти холодильника і залишати в ньому тофу більше, ніж на тиждень.

Помістивши тофу в морозильну камеру, можна зберегти йому свіжість аж на п'ять місяців. Але тофу повинен бути вже готовим для приготування - порізаний на шматочки - і бажано навіть підсмажений.


Постарайтеся прибрати з тофу всю воду, оскільки від води тофу при розморожуванні стане м'яким і пухким.

Контейнер з тофу, призначеним для зберігання в холодильнику, повинен добре і щільно закриватися, щоб тофу надовго залишався свіжим.

Смажений в домашніх умовах тофу пролежить в холодильнику порядку тижні. Якщо ви купили тофу вже Посмажені, то можете не турбуватися про його збереження цілий місяць. Ну а якщо зламається холодильник, то потрібно звернутися в компанію, що пропонує ремонт холодильників Samsung, Атлант та інших відомих марок, щоб виправити поломку якомога швидше. Адже без холодильника тофу довго не протягне.

Врахуйте, що термін зберігання тофу починається не з дня його покупки, а з дати його виготовлення!