Аромати здатні творити чудеса! Вони знімають напругу, розслаблюють і дарують справді чарівне настрій! Пам'ятаєте, як в дитинстві від мандаринів, їли і апельсинів по квартирі витав запах нового року? А при запаху конвалій і бузку повітря наповнювався навесні?

Сьогодні створити атмосферу свята і домашнього затишку не складе труднощів. Все завдяки ароматам для дому. Крім свічок, як ароматичних засобів можуть виступати спреї, всілякі аромаессенціі, саше, дерев'яні палички і керамічні фігурки.

При великому розмаїтті експонованих коштів, важливо вміти розбиратися в "психології" ароматів. Кожен з них володіє своїм власним характером.
Так, нотки вербени, зеленого чаю, маракуйи, апельсина, коріандру, розмарину, лемонграсса, зеленої м'яти, імбиру і гвоздики за частку хвилини дарують вам відчуття бадьорості, тонусу і радості.
Легкі і в теж час безпосередні, вони створюють атмосферу в домі, а заодно підкреслюють ваш настрій і образ. Сміливо розпилюйте такі аромати, якщо намічається посиделка з друзями або галаслива вечірка. Але пам'ятайте одне правило: використовувати аромат рекомендується за 1-2 години до візиту гостей; розподіляти в 45 см від штор і подушок. В іншому випадку, якщо ви розпорошите аромат за 10 хвилин до приходу гостей, просто завдавши його на штори на відстані 5 см - запах не встигне рівномірно розподілитися і аромат вийде занадто різким, а на шторах можуть з'явитися плями.

Відчуття спокою, затишку і умиротворення подарують вам дерев'яні палички з нотами бергамота, жасмину, мускусу або ефірні масла з ароматом троянди, вербени, лаванди, ірису, мускатного шавлії та сандалу.


Дані аромати добре підходять для спальні або ванної кімнати: ви розслабляєтеся і настроюєтеся на душевний лад із самим собою. Для досягнення ніжного аромату досить використовувати 6-7 паличок (зазвичай в упаковці 15 штук). Але якщо ви хочете стійкого запаху, у флакон рекомендується ставити всі 15 паличок і періодично їх перевертати (будьте обережні: від сильного запаху може захворіти голова).

Одним словом, серед усіх запахів завжди можна знайти саме той, від аромату якого у вашій квартирі буде свіже відчуття радості і бадьорості, або передчуття свята, а може і відчуття домашнього затишку і щастя! А для щастя, як відомо, багато не треба: досить підібрати для себе той аромат, від якого душа співає, а навколишнє оточення стає яскравішим і красивішим!