Наближаються новорічні свята, а це означає, що гряде пора новорічних вечірок та корпоративів, коли всім нам хочеться виглядати красивими і щасливими. Акуратніше з накладними віями! - Попереджають косметологи.

З глянцевих журналів і екранів телевізорів на нас дивляться красуні з величезними очима, оточеними пухнастими віями. І нам, звичайно ж, теж хочеться такий же погляд.

Для того щоб так виглядати, багато зірок використовують накладні вії, які приклеюють аж у два ряди. На жаль, така краса може сильно нашкодити вашим справжнім віям. Косметологи всього світу все частіше зустрічають пацієнток з "залисинами" на очах, там, де раніше у них були вії, які просять повернути їм вії навіть хірургічним шляхом.


І навіть Леді Гага (Lady Gaga), яку складно уявити без ефектного макіяжу, деякий час тому була змушена відмовитися від накладних вій, користуючись тільки густий підведенням, кажучи, що у неї випадають вії та волосся на голові.

Щоб вас не спіткала доля Леді Гаги, фахівці радять користуватися тільки якісними віями, а також вибирати клей, який не викликає алергії, такий, як клей dolce vita. Крім того, необхідно не зловживати накладними віями - НЕ наклеювати їх у два ряди, не лягати з ними спати, акуратно знімати після вечірок, які не висмикуючи разом з ними і свої рідні, і бажано застосовувати їх тільки у свята, а не кожен день.