Вам подобаються кольорові пасма волосся, а пір'я у волоссі? Якщо так, то поспішаємо вас порадувати - саме це і є головним трендом нарощування волосся в цьому році.

Про нові тренди в цій галузі нам розповіла Катаріна - майстер з нарощування волосся з Москви. Для неї нарощування волосся - це не тільки улюблена робота, але й справжнісіньке хобі. Отже, що модно в цій області в 2012 році?

Кольорові пасма

Нарощування волосся з недавніх часів стало альтернативою фарбування волосся. Особливо якщо ви вирішили, що ваші волосся буде декількох кольорів. Можна додати білих пасм, як це зробила Снукі - зірка американського реаліті-шоу.

Або кольорових, скажімо, синіх, як у Селени Гомес.

Втім, якщо ви не готові на настільки радикальну зміну кольору волосся, можна просто додати кілька пасом трохи світліше ваших, щоб освіжити вашу зачіску.

Пір'я у волоссі

Ні, ми не пропонуємо вам ставати індіанцями і встромляти в зачіски пір'я. Пір'я необхідно "вплітати" в зачіску, щоб вони ставали її частиною, а заодно і прикрасою.

Можна додати контрастні пір'я, як у Майлі Сайрус (Miley Cyrus), а можна і майже непомітні в зачісці, як у Селени Гомес.

Пір'я, як правило , беруться з хвоста півня і відправляються в салони краси тільки після попередньої обробки.


Любителі цього доповнення до нарощене волосся запевняють, що пір'я, точно так само, як і звичайні волосся, можна завивати і робити з ними зачіски. В інтернеті є багато роликів з майстер-класами по самостійному нарощування волосся з пір'ям, але ми б все ж радили робити це у досвідченого майстра.

Копиця волосся

Ну а тим, хто віддає перевагу більш класичний вигляд, пропонуємо просто додати кілька додаткових пасом до тих, які ви вже звикли нарощувати. Цього року в моді розкішні довге волосся (не без допомоги Кейт Міддлтон (Kate Middleton)), об'ємні зачіски і хвилясті пасма. Як зразок для наслідування розглядайте співачку Шеріл Коул і моделей Вікторія Сікретс.

Всього цього легко досягти за допомогою фахівця з нарощування волосся.