Вчені з Норвегії з'ясували, що стан пам'яті залежить від кількості зубів у роті, так як всі органи в тілі людини взаємопов'язані.

Більш ніж 20 років вчені вели спостереження за зміною мислення в процесі старіння. При цьому вивчалися томограми мозку різних людей. На знімках чітко видно всі дії, які проводилися над зубами. Виявилося, що розумові процеси і стан пам'яті людей, у яких були видалені зуби, значно гірше, ніж у "зубастих" піддослідних. Особливості мислення і пам'ять перевіряли шляхом тестування. До речі, вченими з Японії були відкриті подібні тенденції зміни стану пам'яті і розумових процесів у щурів. Корм в лабіринті успішніше і швидше знаходили ті гризуни, у яких в наявності були всі різці.

Що ж, якщо зубів мало і пам'ять залишає бажати кращого, варто прислухатися до думки дієтологів і налягти на продукти, поліпшуючі пам'ять. До їх складу входять необхідні нашому мозку для вміння запам'ятовувати елементи: вітаміни групи В, залізо і холін. Брак останнього в мозку людини призводить до порушень в пам'яті. Вітамін В3 бере участь в утворенні речовини дофаміну, кількість якого впливає на концентрацію уваги, здатність навчатися і запам'ятовувати. Залізо допомагає забезпечити мозок киснем.

Джерела холіну: курячі яйця і чорна ікра. Для вживання цих продуктів зуби-то особливо і не знадобляться ..


Ікра також багата залізом і містить вітаміни В, але через пуринів, які можуть призвести до утворення каменів у нирках, варто відмовитися від щоденного вживання цього продукту. Куряче яйце крім холіну містить лецитин, який поліпшує виведення "шкідливого" холестерину, а також добову дозу вітаміну В12. Його нестача може призвести до загибелі нервових клітин і виникнення депресії.

Є вітаміни групи в в продуктах: печериці, ягоди і виноград - не дуже важка при малій кількості зубів їжа. У печерицях багато корисних мікроелементів, які допомагають сповільнити розвиток ракових пухлин. Ягоди, зокрема суниця, лохина і полуниця, покращують вироблення дофаміну і рятують від дегенерації клітини організму. У винограді містяться всі вітаміни, що входять в групу В. Саме вони допомагають працювати організму в цілому і кожної його клітинці краще.

Джерела заліза: яблука і гарбузове насіння. Ось вже де зуби знадобляться! У насінні гарбуза міститься також багато вітаміну В3, а яблука багаті на вітаміни з групи В - В9, В6, В3, В2 і В1.

Якщо зберегти зуби з молодості не вийшло, доведеться їсти правильну їжу, щоб відновлювати пам'ять. Єдине, про що не згадали вчені, це про те, як впливає на пам'ять установка зубних протезів. Може, вийде обійтися більш дешевим способом поліпшення пам'яті, ніж регулярне вживання чорної ікри?

Серебрякова Анна спеціально для журналу Жіночі новини