Складно переоцінити важливість здорового сну. Вісім годин сну - це мінімум, який потрібен для відновлення після денних навантажень. Але, виявляється, сон допомагає і схуднути.

У сні наш організм відновлюється, а при порушенні сну відбувається порушення гормонального балансу, яке веде до відкладення жирів, замість того, щоб спалювати їх у години сну.
Ми спимо, а жири горять

Дослідження, проведені чиказьким університетом та опубліковані в Annals of Internal Medicine доводять, що здоровий сон, що триває 7-8 годин, спалює в 2 рази більше жирів , ніж 5-6-годинний.

Згідно з дослідженнями в групі добровольців, у яких було достатньо часу на сон, спалювалося до 55% жирів, у тих же, хто не висипався, спалювалася лише чверть жирів.
Звідси випливає, що, додавши до фізичних навантажень здоровий 8-годинний сон, ви досягнете великих результатів, ніж просто займаючись вправами.

Сон регулює гормони апетиту

Наш організм виробляє гормони, які відповідають за регулювання апетиту, сигналячи мозку про те, чи достатньо було їжі чи ні. Недостатня кількість сну знижує рівень гормону, що відповідає за відчуття насичення.


Тому доводиться їсти більше, ніж потрібно вашому тілу, переїдаючи і набираючи зайві кілограми.
Крім того, як це не парадоксально звучить, поспавши менше, ви прокидаєтеся більш голодними, ніж після тривалого сну.
Їжте за 3 години до сну

Зазвичай прийнято вважати, що можна їсти після 6 вечора. Насправді, їсти можна і після 6, за умови, що ви лягаєте спати не о 9 вечора, а набагато пізніше. Саме 3:00 потрібно нашому організму, щоб переварити вечерю, спалити всі калорії і приготуватися до сну. Якщо порушити цей режим, то жир, не встигнувши згоріти, буде відкладатися там, де нам найбільше не хочеться.

Однак для того щоб сон приносив тільки здоров'я, а не шкоду, подбайте про свій хребет. Для цього вибирайте спеціальні ортопедичні матраци vegas. Компанія "Вегас" більше десяти років створює ортопедичні подушки і матраци і знає, що потрібно для здорового хребта.

Здоровий сон, в комплексі з правильним харчуванням і фізичними навантаженнями, допоможе вам схуднути і більше ніколи не повертати зайві кілограми .