Часто ми прагнемо зробити дорогий подарунок для молодих батьків. Однак далеко не завжди дорога ліжечко для дитини виявляється корисною і правильною.

Одна з найнеобхідніших молодим батькам речей - це дитяче ліжечко недорого . Чому потрібна дитяче ліжечко зрозуміло і так, а недорого - тому що термін її служби малий. Дитина росте швидко, так що і ліжечко його теж скоро зміниться на більш серйозну меблі. Так що вона знадобиться в будь-якому випадку і буде прекрасним подарунком молодій сім'ї. Тільки не забудьте уточнити, що ніхто інший не збирається його купувати.
Однак як її вибирати?

Спробуємо дати кілька порад:

Хоча це начебто б і прості меблі, до того ж маленька і на короткий час, все ж при цьому вимоги до неї досить суворі і зазвичай все пов'язані з екологією. Скажімо, чому батьки воліють дерев'яне ліжко без всякого покриття? Тому що маленька дитина має звичку все тягнути в рот, в тому числі і прутики від ліжечка або інші її частини. Тому все це має бути абсолютно безпечним для дитини та її здоров'я. Як не дивно, при цьому ціна на ліжечко може бути значно менше, ніж у випадку дорогих красивих "наворотів", що не повинно вас бентежити - так і має бути - дитячі ліжечка недорого і повинні коштувати.

Що перевірити? Ці меблі повинна бути надійною, тому що піддасться розхитування і хитанню, так що дитина не повинна з неї випадати.


Якщо у неї є спеціальні дуги для гойдання, подивіться, наскільки вони надійні і чи є можливість їх фіксувати - не завжди зручно, якщо ліжко завжди хитається.

Краще, якщо вона має можливість змінювати рівень висоти - тоді батькам буде істотно простіше нагинатися до дитини, а заодно утримувати його на місці. Зовсім ідеально, якщо частина стінки буде відкидний або розбірний. Навантаження на мамину і татову спину стане при цьому істотно менше. Це не занадто сильно збільшує ціну, так що в будь-якому випадку такі дитячі ліжечка недорого коштують.

Дуже корисна можливість зачепити за бортики дитячу карусельку, брязкальця та інші іграшки, тому що це буде відмінним розвагою дитині, поки він лежить один.

Як правило, у ліжечка є піддон або інші корисні частини, які розміщують внизу. Перевірте його надійність і якість виготовлення, а також те, наскільки він легко рухається в напрямних.

Чи потрібен вам балдахін зверху - вирішуйте з батьками. Досить часто виявляється, що це зайве прикраса, яка знімають раз і назавжди. Але якщо дитину потрібно захистити від яскравого світла, це може бути ідеальним рішенням. Дитячі страхи з'являються досить пізно - років до 3-4, так що саме від страхів подібна споруда ще ніяк не захищає.

Фото: mirdetok.ru