Всі ми знаємо, що краса жінки - це подарунок на кілька років. Згадайте дитинство: взимку ви ліпили сніговиків при морозі, скочувалися з крижаної гірки, а в обличчя вам летів сніг, ви вдавалися додому з рожевим рум'янцем на щічках, пили гарячий чай і світилися щастям! Хотілося зупинити цю мить і зберегти свіже по-дитячому пухкенькі личко назавжди. Але час швидкоплинний: ви подорослішали, влаштувалися на роботу, вийшли заміж .. зморшки, складки, стрес, нічні вечірки, споживання у величезних кількостях солодкого і солоного, куріння, сигаретний дим - ваша шкіра піддається найсильнішому впливу. Чому так відбувається? Які основні причини старіння?

З віком головна регенерує функція шкіри сповільнюється, її захисні функції знижуються, і вона повільніше відновлюється. Не варто забувати і про внутрішні стресах, які також прискорюють старіння вашої шкіри, як і зовнішні стреси: забруднене навколишнє середовище, вплив сонця і ультрафіолетових променів. Наше життя не завжди свято: психологічний стрес не оминає стороною жодну жінку. Давно відомо, як негативно цей стрес позначається на імунній системі шкіри та її бар'єрної функції. Чи є вихід? Є! Головне - більше спати і почати правильно харчуватися.

Як радить Дженніфер Лопес (Jennifer Lopez): "Висипайтеся і використовуйте зволожуючий крем! Шкірі необхідний відпочинок і зволоження, тоді вона завжди буде виглядати свіжою, здоровою і доглянутою. Вдобавок це уповільнює старіння ".

Причини старіння:
1. Недосипання. Під час сну ваша шкіра відпочиває, а в епідермісі утворюються нові клітини. Недосипаючи, ви укорочуєте молодість шкіри.

2.


Стрес.
Через нього ваша шкіра не отримує достатньої кисню і поживних речовин. Адреналін звужує шкірні судини, що позначається на капілярах у поверхні шкіри і як наслідок - тьмяний вигляд обличчя.

3. Засмагу. Безсумнівно, вітамін D корисний вашому організму, але ультрафіолетові промені шкодять шкірі. Вона стає млявою, грубою і сухою, можуть з'явитися свербіж та почервоніння шкіри. А в такому стані шкіра гірше вбирає елементи і речовини, які містяться в поживних масках і зволожуючих кремах.

4. Сухе повітря. Під впливом кондиціонерів в повітрі зберігається низька вологість, що сприяє обезводнення і сухості шкіри.

5. Куріння. Шкіра курця не блищить рожевим рум'янцем і свіжістю. Причиною тому - дефіцит кисню і нестача вітамінів. Як підсумок - шкіра старіє набагато швидше.

6. Алкоголь і спиртні напої. Вони сприяють зневодненню організму і розширенню судин, що не може не відбитися на обличчі.

Всі ці та багато інших чинників песимістичні, але ваша віра і бажання змінити своє життя і зовнішність на краще завжди повинні бути оптимістичні! Пам'ятайте: у двадцять років кожен з нас має особа, дароване нам Богом; у сорок - особа, яка дала нам життя; в шістдесят - особа, яке ми заслужили.

Поліпшити колір обличчя і замаскувати недоліки допоможуть різні пудри і тональні креми, а наносити всі ці кошти бажано спеціальними кистями для макіяжу. Набір кистей для макіяжу містить кисті різного розміру і товщини, якими можна наносити не тільки пудру і тональну основу, але й тіні для очей і губну помаду.