Вів'єн Вествуд, модельєри дому Gucci, Гі Ларош, Карен Міллер .. Скільки іменитих людей в модній індустрії обожнюють яскравий, сонячний, заразливо веселий оранжевий колір! І зараз, в розпал літа, цей колір буде дуже доречним, щоб бути в гармонії з навколишнім світом!

А що саме головне, підійде цей колір всім без винятку - і ніжним блондинкам, і пекучим брюнеткам, і пустотливим рудоволосий бестіям. Адже у цього кольору стільки відтінків! Помаранчевий завжди різний - це і яскраві апельсини, і насичений зачаровує захід, і сяюче сонце, і ніжна ягода глоду .. І серед усього цього ви просто зобов'язані щось вибрати! Але ми не будемо більше розповідати про зовнішні якостях оранжевого кольору, а розповімо вам про те, чим корисні для людини сонячні відтінки.

Ще в давні часи китайські мандарини обов'язково мали у своєму гардеробі шати оранжевого кольору, і зовсім не через свою посади, а за наполяганням медиків. Згідно древнім східним трактатам, які, до речі кажучи, зараз користуються величезною популярністю, помаранчевий колір поєднує в собі енергію сонця (жовтий) і життєву силу (червоний), стимулює обмін речовин і зміцнює нервову систему. Крім того, спостерігалося, що на людину, яка одягнений у що-небудь оранжеве, неможливо дивитися з неприязню.

Сучасні цветотерапевти також дуже люблять помаранчевий колір. Вони рекомендують тим, хто перебуває в депресивному стані, надягати помаранчеві речі, приймати ванни з додаванням апельсинового екстракту, є терту моркву на сніданок.


Щоб настрій завжди було прекрасним, щоб перебувати вдома завжди було в радість, кухню і ванну кімнату можна оформити в помаранчевих тонах. Не хочете ризикувати і перефарбовувати стіни і стеля? Тоді просто повісьте помаранчеві штори, рушники, прикрасьте кімнати помаранчевими аксесуарами, наклейками на стіни, а на столі у вас нехай завжди лежать апельсини.

Додавши трохи помаранчевого кольору в оформлення банкетного залу, ви зробите торжество більш яскравим і незабутнім. Це можуть бути композиції з повітряних куль або квітів або декорування тканиною, приклади додавання оранжевого кольору в прикраса банкетних залів ви можете подивитися на сайті дизайн-студії Союз-Декор, яка займається організацією урочистостей, починаючи від підбору місця для торжества і закінчуючи орендою скатертин та оформленням залу.

А ось ще кілька "помаранчевих" порад:

- прийняття ванни може зарядити вас чудовими відчуттями надовго, якщо додати у воду апельсинове масло;

- цитрусові ноти у вашому парфум змусять посміхатися не тільки вас, але і всіх оточуючих;

- іноді, змінюючи постільна білизна, застеліть ваше спальне місце помаранчевим комплектом, це може позбавити вас від нічних кошмарів;

- оберемок вогненно-помаранчевих кольорів принесе у ваш будинок частинку сонця і прикрасить навіть саме невибагливе житло!

Лілія Шайбакова спеціально для журналу Жіночі новини