Ще в давні часи первісні люди використовували шкіру тварин для виготовлення одягу та взуття, також її застосовували для отримання предметів, які були необхідні в господарстві. Часи змінювали один одного, і люди стали відчувати брак в сировині. Але так як людство не стоїть на місці, ця проблема була вирішена шляхом заміни на штучний аналог.

У сучасному світі люди за допомогою нових технологій навчилися робити штучну шкіру, яка коштує в кілька разів дешевше справжньої, однак вона мало чим поступається натуральному продукту. Шкірозамінник має такий же вигляд і за властивостями майже не програє своєму природному аналогу.

У всьому світі штучна шкіра має дуже великий попит на ринку. Її застосовують у різних напрямках, а саме: в інтер'єрних дизайнах, оббивці дверей, для пошиття взуття та одягу, активно використовують у світі меблевого виробництва, і навіть любителі автомобілів застосовують її при виготовленні чохлів.

Кожзаменитель (інша назва дермантин або винилискожа) може приймати різні рельєфи і бути різних кольорів. Для того щоб штучна шкіра володіла необхідним комплексом властивостей, було прийнято рішення використовувати високомолекулярні сполуки (полімери).


Тому технологія виробництва винилискожи має можливість постійно розширювати свою сировинну базу.

Завдяки новому обладнанню та сучасним технологіям сьогодні дермантин став м'яким і красивим, надійним і міцним і, безумовно, високої якості. У порівнянні з натуральною шкірою, шкірозамінник не потрібно особливий догляд. Досить чистити такий виріб, розстеливши, на яку-небудь рівну і гладку поверхню, або підвісивши його. Він стійкий до хлорованої води.

Методи дослідження штучної шкіри
Для винилискожи основними параметрами є: стійкість до впливу миючих засобів, до деформації, розривів і подряпин, а також стійкість забарвлення , відсутність запаху і гігроскопічність. У порівнянні з натуральною шкірою, шкірозамінник значно виграє в ціні, користується величезним попитом у різних виробничих напрямках, володіє ідентичним зовнішнім виглядом. Штучна шкіра має невичерпні джерела сировини, стабільна якість і широку кольорову гаму.

Придбати штучну шкіру, а також ознайомитися з каталогом продукції можна на сайті компанії РусБелТекс - http://www.rusbeltex.ru/