Спортзал, шикарний номер з ліжком, перельоти на приватних літаках - все це ви можете замовити для свого вихованця на час вашої відсутності.

Коли ми кудись їдемо, то завжди постає питання, що робити з нашій собачкою або кішечкою. Хто подбає про них?

Є, звичайно, найближча готель для собак. Але як уявити свого друга в клітці, та й хто почухає йому за вушком? Ще раз, подивившись в очі на пухнастою мордочці, перегляньте кілька рекомендацій, які змусять вашу собачку виляти хвостом, а кішечку муркотіти від задоволення.

Ігровий майданчик, морозиво і мультфільми - в готелі Діснея для тварин

У компанії Уолта Діснея вирішили догодити друзям Плуто і Міккі Мауса і організували в Каліфорнії готель для домашніх вихованців. У номерах є м'які ліжка і дотримується температурний режим.
Ви можете замовити і номер люкс, де у великій кімнаті встановлені плазмові телевізори, прокручують фільми компанії Уолта Діснея, напевно, для того, щоб ваша собачка не нудьгувала по шуму вашого будинку, а на ніч персонал готелю шанує їй книжку.

Вашого друга будуть балувати мінеральною водою, морозивом, кішечки отримають молоко і будуть спати на ортопедичному матраці.

У дворі є величезна ігровий майданчик, водний міні -парк. Ви можете залишити відпочивати навіть хом'ячка або мишку. Ціна однієї ночі для собак 37-76 $, для кішок 23-32 $, а для гризунів 12-23 $.

Приємного перельоту на спеціальному літаку для тварин

Якщо вам необхідно кудись летіти з вашої собакою чи кішкою, ви не раз замислювалися, як вони будуть себе почувати абсолютно самотніми в темному, може навіть холодному місці.


Авіаційна компанія "Ейрвейс" - єдина здійснює перельоти для домашніх тварин. У салоні літака розташовані клітки з тваринами і їх супроводжує стюардеса, яка наглядатиме за ними під час польоту. Годувати тварин не будуть, але в салоні є світло, і дотримується температурний режим.

Вартість від 99-249 $, в залежності від відстані перельоту.

СПА, спортивний зал , манікюр - готель для тварин в Лондоні

На півночі Лондона розташований готель, в номерах з величезними віконними вітринами, можуть оселитися ваші собаки, кішки або гризуни. У СПА готелі вашому другу запропонують прийняти ванну, перукарські послуги і навіть манікюр. Для холодного клімату Лондона, будуть до речі, обігрівачі статі в номерах, а в дощову погоду собачка зможе гратися в спортзалі усередині готелю.

А щоб ви не хвилювалися за свого чотириногого друга, в номерах встановлені відео камери і ви зможете побачити його в режимі реального часу.

Вартість однієї ночі в готелі - 23 фунта для собаки, 14 фунтів для кішки, 5-10 для улюбленого хом'ячка.

Тепер ви можете не хвилюватися, ваша собачка приємно проведе час, зробить нову зачіску і не набере зайві калорії за час відпочинку.

Скарлет спеціально для журналу Жіночі новини