Кожній парі, яка вирішила оформити свої стосунки офіційно, хочеться, щоб їх весілля була самою веселою, оригінальною і запам'ятовується. Однак не всі готові стрибати з парашутом у весільних нарядах або пірнати з аквалангом, щоб надягти кільця під водою. І не треба! Незвичайне весілля можна справити на теплоході.

Сама по собі ідея торжества на річковому судні не нова, проте є кілька секретів, які допоможуть зробити свято незабутнім. На борту можна влаштувати так звану виїзну реєстрацію. Шлюб в РАГСі полягає заздалегідь, а красиві клятви любові і вірності вимовляються на палубі, на очах у здивованих гостей. Для цього знадобиться красива арка, під якою закохані надінуть кільця один одному, ряди крісел, куди сядуть запрошені і найнятий актор, який грає роль священика. Таке одруження надовго залишиться в пам'яті і стане найяскравішою подією в житті молодят. Ну а потім привітання, банкет і танці до ранку.

Інший цікавий хід - піратська весілля. У запрошеннях можна вказати, що на церемонії буде морський дрес-код. Повідомити гостям про вимогу потрібно заздалегідь, тоді у них буде можливість вчасно придбати або пошити належний наряд. Смужка (горизонтальна, вертикальна і навіть діагональна), принти з ланцюгами і якорями - все це вітається.


Не можна забувати і про аксесуари: курильні трубки, треуголки, пов'язки на око і т.д. У відповідному стилі декорується судно і одягаються офіціанти, а флагшток може прикрашати веселий Роджер. У меню, звичайно ж, морепродукти і хмільний ром.

Вартість фрахту залежить від марки теплохода і дня тижня (будні або вихідні). У середньому, оренда теплохода на весілля обійдеться в суму 7,5 - 10 тисяч рублів на годину. Зазвичай урочистий банкет триває близько чотирьох годин, але ніхто не завадить молодятам та їх гостям веселитися до самого ранку. Рішення зафрахтувати теплохід має бути прийняте заздалегідь. Бронь необхідно оформляти за два-три місяці, особливо якщо торжество призначено на літній період.

Крім того, що одруження на річковому судні вельми оригінально, воно ще й дуже романтично. Плескіт хвиль, крики чайок і пара закоханих у весільному танці на тлі призахідного сонця. Річка - це свіже повітря, прохолодний вітер, пропливають повз прекрасні види. Судно може безупинно курсувати за маршрутом або причалювати до берега в обумовлених місцях.

Залежно від сценарію заходу, на борту організовується фуршет або повноцінний банкет. Можливості кухні сучасних теплоходів такі, що судно з легкістю замінить будь-який ресторан.

Фото: sk-n.ru