Завдяки постійним дослідженням у галузі медицини створюються все нові і нові чудо-пристрої, що дозволяють поліпшити стан здоров'я пацієнтів. Останні розробки вчених дають можливість побороти мігрень, печію і недоумство.

У Великобританії вже представлено на загальний огляд портативне кишеньковий пристрій, яке допомагає подолати напади мігрені. Достатньо направити на потилицю прилад, який посилає магнітні імпульси, щоб біль пішла. Клінічні випробування показали, що ефект після застосування пристрою збережуться протягом двох діб, побічних дій він не має. Для майже 75% випробовуваних сила головних болів зменшилася або ж зійшла нанівець, для 55% тривалість нападів скоротилася, а у 65% пройшли нудота, запаморочення і підвищена світо і шумочувствітельность.

Англійські вчені розробили пристрій, що допомагає подолати хронічну печію - причину раку шлунка і виразки. Спеціальний магнітний браслет необхідно ввести в ШКТ пацієнта. Прилад буде відновлювати роботу стравохідного клапана, який повинен не допускати попадання шлункової кислоти, дратівливою слизову, в стравохід. Випробування показали ефективність пристрою в 90% випадків.

Американськими вченими був розроблений імплантат, здатний поліпшити розумові здібності людини. Після введення його в головний мозок, зонд активізується і відновлює порушені зв'язки шляхом передачі імпульсів за допомогою запрограмованих схем.


Завдяки цьому поліпшуються функції прийняття рішень і розуміння. Даний імплантат був випробуваний на приматах і призначений для використання людьми з ушкодженнями головного мозку і тими, хто переніс інсульт.

До речі, сучасні розробки призначені не тільки для пацієнтів, але і для лікарів. Дослідники з США створили пристрій, що усуває тремтіння в руках хірурга! Джойстик кріпиться на руці лікаря, працює в парі з комп'ютером і коректує положення скальпеля або іншого інструменту за допомогою спеціальної програми, а відстежує роботу оптоволоконний сенсор. Прилад вже пройшов необхідні випробування і дуже добре себе зарекомендував.

Як бачите, технічний прогрес все так само покликаний полегшувати життя людини, причому не тільки в побутовому плані, а й щодо здоров'я. Залишається тільки налагодити ремонт та обслуговування таких приладів. Адже є ж майстерня "Рембитсервіс", що здійснює ремонт холодильника Стінол, а також інших марок. У цій майстерні всі роботи з ремонту холодильників здійснюються швидко і якісно. Було б непогано, якби і вищеназвані прилади можна було б передати в такі ж надійні руки майстрів.

Серебрякова Анна спеціально для журналу Жіночі новини