Дивлячись на шикарні зачіски знаменитостей, ми думаємо: "Звичайно, адже вони користуються найкращими засобами для догляду за волоссям!". Однак секрет вдалої зачіски полягає не тільки в косметиці. Є й такі важливі дрібниці, про які знають тільки найхитріші стилісти.

Чубчик, як правило, брудниться швидше за інших волосся. Однак не варто мити всю голову тільки заради чубчика, адже мити голову щодня зараз вважається шкідливим. Помийте тільки чубок. При бажанні, можна втерти в коріння волосся дитячу присипку або сухий шампунь, щоб зробити їх менш жирними. До речі, стилісти не радять мити голову напередодні якого-небудь заходу, для якого потрібно буде робити зачіску, так як чисті слизькі волосся гірше піддаються укладанню.

Для того щоб шпильки-невидимки не сповзали з волосся протягом усього дня , потрібно спочатку побризкати на них лаком для волосся, а потім прикріпити на волосся. Лак стане в нагоді і для того щоб зробити зачіску з піднятими волоссям більш акуратною. Для цього набризгайте лак на руки прямо перед тим, як приступати до роботи над зачіскою, а, зробивши зачіску, як завершальний штрих проведіть по волоссю зубною щіткою з набризганним на неї лаком.

Маленька заколочка "краб", пристебнута під "хвостиком" зробить його візуально пишніше.

Ще один секрет пишного і довшого "хвостика" полягає в двох резиночках: однією робимо хвостик з верхньої частини волосся:

А другий, бажано, щоб вона була зовсім тонкою і непомітною, робимо хвостик з нижньої частини волосся:

У підсумку виходить більш пишний і довгий хвостик:

Власницям непокірної шевелюри рекомендується в першу після миття голови ніч спати в шапочці - волосся залишаться прямими.

Довгі прямі волосся можна зробити хвилястими за допомогою прасування.


для цього заплітаємо волосся в кілька кісок, а потім проводимо по ним праскою.

Втім, повертаючись до теми кращих засобів по догляду за волоссям, радимо звернути увагу на косметику Лореаль для волосся, яку дуже люблять знаменитості. На офіційному сайті L "Oreal в Росії є вся інформація про засоби для догляду та для стайлінгу. Ну а, знаючи маленькі хитрощі і користуючись засобами від Лореаль, ви досягнете того, що ваша зачіска буде не гірше, ніж у кинодив і моделей.