Багато хто з нас, вийшовши у відпустку, з жахом виявляють, що в будинку панує хаос. І замість того, щоб відпочивати, ми судорожно намагаємося навести порядок, не знаючи, з чого почати і за що взятися. В результаті втрачається багато часу, не залишається ні сил, ні настрою. Щоб уникнути цього, необхідно правильно розподілити свої справи.

Увечері, коли суєтний день залишився позаду, сядьте, спокійно все продумайте і напишіть список того, що вам необхідно зробити. Потім розподіліть заняття за важливістю - до чого потрібно приступити негайно, що може трохи почекати, а що взагалі можна відкласти на пару днів. Не забудьте продумати і те, як ви будете відпочивати! Намітьте приємні заходу - походи по магазинах, вечір у кафе з подругами, виїзд на природу, романтичне побачення, або похід в інтернет-магазин меблів internomarket.ru/, де можна порадувати себе покупкою меблів, аксесуарів і предметів інтер'єру. Адже коли ви будете знати, яка чекає нагорода за труди, то й трудитися буде набагато легше і приємніше! Налаштуйтеся на завтрашній день, подумайте про те, що жодна хвилинка не пропаде даром, кожна з них буде корисною і плідною, і лягайте спати. Ніколи не забувайте про те, що повноцінний сон - запорука гарного настрою і міцного здоров'я.

Прокинувшись, згадайте настрій, який був у вас напередодні, і після легкого сніданку включіть улюблену музику і приступайте до справ.


Дійте, керуючись не тільки необхідністю, але і своїм характером, темпераментом, фізичними даними. Якщо вам легше спочатку зробити всі справи, а потім відпочивати зі спокійною душею, то поступайте саме так. Але все-таки не забудьте чергувати заняття між собою, щоб сильно не втомлюватися: наприклад, розберіть свій гардероб, виперіть речі, а потім попрацюйте за комп'ютером; вимийте підлоги, а після цього наведіть порядок на столі. Однак якщо ви швидко втрачаєте сили, то не варто перевантажувати свій організм: розподіліть час так, щоб виконати частину роботи до початку улюбленого серіалу; потім не поспішаючи продовжите роботу, щоб після цього піти прогулятися.

А наостанок ще кілька невеликих порад:

Ніколи не відкладайте необхідні справи надовго: лінь поступово буде брати над вами верх, відкладені заняття будуть ставати все більш небажаними, ну а ви при цьому будете постійно мучитися, знаючи, що все-таки це потрібно зробити.

Створюйте для себе гарний настрій. Улюблена музика, виконання справ разом з коханою людиною, приємні спогади - все це допоможе вам легко подолати рутину.

Не забувайте відпочивати: всі справи разом не переробиш, а безцінний час може пройти мимо, в працях і турботах.

Лілія Шайбакова спеціально для журналу Жіночі новини