Літо в самому розпалі, але стилісти вже роздумують над тим, що носити восени. Наприклад, осінні весільні зачіски вже продумані.

Романтики у відносини додадуть романтичні зачіски, які, здається, зроблені наспіх - наче наречена так поспішає на зустріч, що ледь встигає в останній момент заколоти волосся. Нічого зайвого. Ніяких додаткових прикрас і шпильок. Волосся - ось головна прикраса цього типу зачіски:

З іншого боку, якщо хочеться додаткового блиску, можна прикрасити зачіску. Це може бути і своєрідна "корона", і безліч дрібних шпильок-квіточок. Все залежить від вашої фантазії і майстерності вашого стиліста:

До речі про стилістів, а ви вже знаєте, хто буде допомагати вам виглядати божественно в найголовніший у житті день? З ним бажано познайомитися заздалегідь.


Для цього потрібно не тільки відвідати весільні салони та салони краси в своєму місті, а й пошукати інформацію про стилістів в Інтернеті. Так, мешканки Білорусі можуть дізнатися про стилістів, які роблять весільні зачіски і макіяж, в спеціальному розділі весільного порталу Swadba.by Напевно, і у вашому місті є подібний портал або хоча б міський форум, на якому є обговорення стилістів і їх роботи. Але повернемося до зачісок.

Якщо є побоювання, що висока зачіска з якихось причин може "обм'якнути" до кінця вечора, то рекомендуємо подумати про розпущених волоссі, які теж можуть виглядати відповідно урочистого моменту:

Сподіваємося, що ці ідеї допоможуть вибрати вам найбільш підходящу зачіску для своєї осіннього весілля;)