Бувають такі моменти, коли під рукою не виявляється необхідних косметичних засобів. Але не варто впадати у відчай! Деякі незначні проблеми можна вирішити за допомогою підручних засобів.

Проблема: нігті пожовкли від частого використання лаку для нігтів.

Рішення: По-перше, дайте нігтям подихати і не фарбуйте їх хоча б тиждень. Якраз за цей час поновіть матеріали для нігтів, а нігті відпочинуть від манікюру. Протягом цього тижня періодично втирайте в нігті зубну пасту (переважно отбеливающую) і через кілька хвилин змивайте. Зубна паста видалить жовтизну, а заодно додасть нігтям блиск.

Проблема: Ви забруднили тональним кремом свою кофточку і не маєте можливості відразу ж випрати її.

Рішення: Потріть білою крейдою пляма на кофтинці, зачекайте хвилину, щоб крейда ввібрав надлишки, і почистіть.


Пляма має зникнути.

Проблема: Ви пролили на килим яскравий лак для нігтів.

Рішення: Для початку дихайте глибше - все буде добре. Не поспішайте бігти за рідиною для зняття лаку. Візьміть очищувач для стекол і розпорошите достатню кількість на пляму. Потім промокніть гарячої вологою ганчіркою, повторіть в міру необхідності, не дозволяючи плямі висохнути. При цьому обов'язково відкрийте вікно, бо запах у цієї процедури не найприємніший.

Проблема: У самий невідповідний момент у вас закінчився шампунь, та сухого шампуню теж немає.

Рішення: Скористайтеся звичайної содою. Посипте приблизно столову ложку соди на корені волосся і гарненько розчешіть. Сода вбере надлишки жиру, і волосся знову будуть виглядати чистими.