Чихуахуа - порода найменших декоративних собак, виведена в Мексиці. Ця порода відрізняється хорошими пропорціями тіла, гострим слухом, спостережливістю, життєстійкістю, відданістю. Може мати найрізноманітніші забарвлення: виразні руді, кремові, руді з білим, чорні і т. Д. Собаки бувають з короткою і довгою шерстю, стоять на почесному місці за декоративним характеристикам. Їх прийнято називати собачками-аксесуарами для заможних людей, диванним варіантом.

З кожним днем зростає кількість любителів чарівних чотириногих. Ними обзавелися Дмитро Нагієв, Анфіса Чехова, Лера Кудрявцева, Юрій Куклачов, Ксенія Новикова, Хіларі Дафф, Памела Андерсон, Брітні Спірс (Britney Spears), Мадонна (Madonna), Скарлетт Йоханссон (Scarlett Johansson) та інші.

Мініатюрна жива коштовність з маленькою вагою (0,9-3 кг) не здатна зігрітися своїм теплом, самостійно регулювати теплообмін. Всі метаболічні процеси в її організмі відбуваються дуже швидко. Під час довгої прогулянки в холодну погоду чихуахуа може замерзнути, застудитися. Для того щоб собачці було комфортно на прохолодному повітрі, рекомендується її вкутувати. А найкраще придбати одяг.

Якщо ви є щасливим володарем цієї чудової породи і вас цікавить одяг для чихуахуа, загляньте в інтернет-магазин.


Він пропонує великий асортимент одягу для собак та представлений безліччю яскравих, гламурних, модних моделей від популярних брендів для чоловічих і жіночих особин.

Вкрай важливо берегти маленьких друзів від протягів і холоду. У літню спеку господарям необхідно стежити за тим, як довго їх вихованець блаженствує на сонечку. Собачки, насолоджуючись сонячними ваннами, іноді отримують теплові удари.

До питання, пов'язаного з вибором корму, слід підійти дуже відповідально. Смажена, солона, гостра, кисла їжа у чихуахуа викликає гастрит, а солодощі призводять до ожиріння. Малютка з тонкою шиєю здатна вдавитися навіть дрібної кісточкою. Під час прорізання зубів можна запропонувати вихованцеві погризти хрящик або кістка, на якій залишилося м'ясо. Але трубчасті кістки протипоказані. Вони не перетравлюються в кишечнику, травмують слизову, що веде до серйозних ускладнень.

Їжа повинна бути збалансована, наприклад, готові сухі корми в гранулах, де містяться вітаміни і макроелементи. Свої гострі зубки собачка загартовує і очищає від зубного каменю, займаючись улюбленою справою - гризінням гранул.