Людські смакові рецептори влаштовані таким чином, що ми можемо сприймати лише п'ять смакових відчуттів. Серед цих п'яти відчуттів ми можемо розрізняти солодке, гірке, кисле, солоне і гостре. Раніше смакове відчуття було обумовлено самим продуктом, який нам люб'язно надавала природа. З часом людина перестала задовольнятися лише тим, що було навколо нього.

Люди стали експериментувати зі смаками, і в підсумку, на сьогоднішній день ми маємо великий асортимент різноманітних продуктів, які роблять наше меню більш багатим. Еволюція не стоїть на місці. У нас є телефони, телебачення, інтернет, автомобілі, ми купуємо товари на http://wikimart.ru, запускаємо ракети у відкритий космос, вміємо робити пересадку серця, але обходиться без щоденного прийняття їжі, ми все одно не можемо.

Їжа в усі часи була оточена якимсь ореолом святості. Досить згадати різні ритуальні страви, які присутні практично в рамках будь-якої культури і релігії. Християни готують на паску спеціальний паску, іудеї мацу, китайці та японці приділяють величезну увагу чайної церемонії, кришнаїти взагалі перед прийомом їжі пропонують її богу і так далі.


Прикладів можна наводити безліч. Та жодне свято або сімейне торжество, так чи інакше, не обходяться без спільного прийняття їжі.

Коріння священного і шанобливого ставлення до їжі лежать дуже глибоко. Справа в тому, що раніше продукти харчування діставалися людині з великими труднощами. Щоб отримати їжу, людям доводилося ходити на небезпечне полювання або цілий день працювати на полі. З цієї причини їжею ділилися тільки з тими, кого вважали одним. Те, що діставали з великими труднощами, не ділили з ким попало. На сьогоднішній день їжа дістається простіше, але традиція залишилася, хоч і зазнала деяких змін.

У всі часи хорошими кухарями вважалися люди, які вміли зробити так, щоб звичне блюдо, набуло смак, якого від нього не чекають. Наприклад, щоб куріпка була на смак як кролик і так далі. Зараз існує безліч різних ароматизаторів, приправ і смакових добавок, які полегшують кухарям цю проблему готування. Можна довго сперечатися про користь і шкоду цих речовин, проте сам факт того, що вони щільно увійшли в наше повсякденне життя і стали невід'ємною складовою практично будь-якого продукту, є наочним підтвердженням їхньої безпеки.