Кожна наречена хоче виглядати під час весілля просто ідеально. Для досягнення цієї мети витрачається величезна кількість часу, так як вибір весільного плаття і різних аксесуарів до нього досить складний.

День одруження є одним з найбільш знаменних та урочистих в житті кожної людини, а вже про наречену і говорити нічого, так як вона витрачає величезну кількість часу і сил на вибір весільних нарядів, які повинні зробити її красу просто невимовної, а приємні спогади про свято залишити на все життя.

Під час вибору весільної сукні дуже часто хочеться додатково підкреслити свою індивідуальність та святковий образ, а також додати елегантності і аристократичності. Для цього найкращим варіантом є використання різних аксесуарів, серед яких слід звернути увагу на весільний парасольку. Якщо останній правильно підібраний і добре поєднується з усім весільним вбранням, то він легко дозволить додати загадковості і витонченості. При цьому підібрати парасольку - справжнє мистецтво, так як їх кількість просто величезна. Так, наприклад, весільний парасольку може бути мереживним і некружевним, може бути ручної роботи і неручной, може мати різні кольори, фасони. Крім цього весільний парасольку може мати спеціальну додаткову підкладку проти дощу. Як не заплутатися в подібному розмаїтті і правильно підібрати весільний парасольку?

Для цього найпершим справою необхідно взяти фотографію своєї сукні, яка відразу дозволить відсіяти самі невдалі варіанти. Після цього можна вирушати вже в салон для вибору.

Вибір парасольки визначається формою весільного плаття.
Так, наприклад, якщо весільну сукню у верхній частині вузьке, а внизу кілька розширене , нагадуючи собою квітку кали, то слід звернути увагу на класичний і досить простий парасольку, на якому немає великої кількості різних декоративних елементів (відзначимо, що даний варіант є універсальним і підходить майже у всіх випадках).


Другим варіантом може стати вибір масивного і пишного парасольки, який буде різко контрастувати з образом нареченої і підкреслить її стрункість.

Якщо весільну сукню має пишний і об'ємний поділ, то велику парасольку буде не дуже доречним, оскільки може перетворити наречену в своєрідний повітряна кулька, що не є добре. Якщо ж весільну сукню має багату візерунчасту вишивку, до якої вже підібрані елегантні ажурні рукавички, то під стать всій цій красі повинен бути і весільний парасольку. Останній повинен бути мереживним або ажурним. Крім цього його розміри повинні бути невеликі, що дозволить додати чарующему образу нареченої додаткову ніжністю і романтику. При цьому обов'язково необхідно звернути увагу на візерунки парасольки і рукавичок, які повинні поєднуватися.

Як бачите, вибір парасольки, на перший погляд, не виглядає особливо складним, проте це тільки на перший погляд. Пов'язано це з тим, що величезний вибір подібних аксесуарів дозволяє іноді просто розгубитися в різноманітті. Втім, подібні проблеми є цілком приємними, так як будь нареченій подобається вибирати весільне вбрання. При цьому у виборі завжди може допомогти близька подруга або мати нареченої, а також консультант весільного салону. Приємного Вам вибору і щасливого сімейного життя.

Фото: honey-family.ru