Що подарувати тим, у кого начебто і так все є? Виявляється, ще є кілька "дрібниць", здатних здивувати і навіть зворушити побачили все прівереда. Однак, коштує таке задоволення недешево.

Кращі друзі дівчат, звичайно ж, діаманти. Прикраси з дорогоцінними каменями стануть прекрасним подарунком. Якщо ви теж так вважаєте, то на сайті magicgold.ru ви знайдете ювелірні вироби на будь-який смак. Цей магазин, до речі, дуже люблять знаменитості.

Але якщо ви не впевнені, що прикраси сподобаються, або у того, кому шукаєте подарунок, їх і так предостатньо, то зверніть увагу на такі незвичайні листівки:

Ця листівка зроблена з шкіри і прикрашена золотом і дорогоцінним камінням. Листівка вручається в коробочці, обтягнутою шовком, в якій також є білі рукавички, які ви, як передбачається, надягнете, коли будете діставати листівку з коробочки.

Для тих, кого звичайні дорогоцінні камені вже давно не цікавлять, у ювелірів є особлива пропозиція - "діамант", зроблений з пороху улюбленої домашньої тварини.


Багато любителів кішок і собак знають, як важко доводиться переживати втрату свого вихованця. Західні ювеліри пропонують кремувати свого улюбленця і віддати прах ім. Вони з цього праху за три місяці створять дорогоцінний камінь і вставлять його в кільце або в інше ювелірний виріб.

Ну а самій розпещеної подарунками особі подаруйте флакончик з чорними діамантами, якими покривають нігті після фарбування лаком.

Такими "блискітками" телеведуча Келлі Осборн нафарбувала нігті на врученні премії Еммі. Дівчина зізналася, що цей манікюр обійшовся їй у 250 тисяч доларів, і що протягом всієї церемонії вона боялася торкатися до чого-небудь. щоб не зіпсувати його. Однак ефект, вироблений нею на всіх, коштував цих мук.