Одним з найбільш правильних шляхів початку власного бізнесу є придбання франшизи. Так, цей варіант старту дуже розвинений в США. У нашій же країні такий підхід поки не став загальноприйнятим, проте вже сьогодні франчайзинг - це досить затребувана річ.

Які переваги отримає початківець бізнесмен?

Купуючи франшизу, підприємець отримує потужну підтримку в плані організації справи. Більше того, він входить в бізнес, який вже зарекомендував себе на ринку. Підприємець отримує можливість стати представником досить розкрученого бренду, тому йому не доводиться ламати голову над первісними маркетинговими ходами.
Консультації та поради з боку власника купується франшизи допоможуть швидше освоїтися в світі бізнесу, що дуже важливо для початківців. У тому випадку, якщо бізнес відкривається з нуля, зробити більш-менш точний фінансовий прогноз нереально. У разі придбання франшизи буде набагато простіше спланувати витрати і доходи, так як в цьому може допомогти досвід власника бренду.
Підприємцю не доведеться вивчати тенденції ринку. Всі необхідні дані зможе надати власник франшизи. Таким чином, новачки в бізнесі зможуть уникнути більшої частини помилок.

А чи є недоліки?

Основним мінусом цього напрямку бізнесу є обов'язкова наявність досить значного стартового капіталу, тобто відкриття бізнесу по франчайзингу може обійтися дорожче, ніж відкриття підприємства з нуля.

Як почати бізнес з продажу сумок?

Якщо планується відкрити бізнес по реалізації кожгалантерейной продукції, то варто звернути увагу на бренд SABELLINO.


Даний виробник пропонує великий перелік товарів, у тому числі:

Різноманітні сумки з натуральної шкіри - жіночі, чоловічі, молодіжні моделі.

Клатчі, портмоне, гаманці.

Рукавички, палантини, хустки

Інші шкіргалантерейні аксесуари.

Оптовим покупцям компанія SABELLINO пропонує придбати франшизу. Партнерам пропонується:
Поставка якісних і різнопланових виробів;

Надання мобільного устаткування для торгівлі;

Допомога в оформленні вітрин і викладення товару.

Великий плюс компанії в тому, що вона виробляє продукцію з широкою виделкою цін. Під брендом SABELLINO випускаються і елітні моделі, і демократичні, які є представниками економ класу. Покупців франшизи пропонується успішна бізнес-модель, яка за рахунок високої рентабельності і мінімальних початкових вкладень призведе до швидкої окупності проекту.

Фото: sabellino.ru