Дивно, але при сьогоднішньому достатку вибрати гідний подарунок значно складніше, ніж у часи загального дефіциту. Асортимент начебто величезний, але серед пропонованих товарів значно більше стандартних сувенірів, які не відрізняються ні креативністю ідей, ні ефектністю виконання, ніж по-справжньому цікавих штучок.

Острівцем самобутньої культури в море банальності можна назвати інтернет-магазин дивовижних речей. Не даремно він отримав привабливу ім'я EnjoyMe: детальний огляд віртуальних вітрин цього магазину - справжня насолода! А з того моменту, як почав діяти оновлений сайт, такий шопінг став ще й максимально комфортним.

Компанія EnjoyMe провела величезну роботу, щоб вивчити реальні потреби різних категорій покупців. Аналітичні дослідження супроводжувалися всілякими технічними вимірами з використанням програм обліку потоку відвідувачів сайту, маршрутизації їх переходів по посиланнях, популярності товарів, кількості скоєних покупок і їх вартості та інших факторів.

Зараз кожна сторінка сайту http://enjoy- me.ru/- унікальне поєднання безлічі можливостей. Система підбору товарів для дому стала особливо зручною завдяки чіткому розмежуванню асортименту за категоріями. Щоб знайти в EnjoyMe подарунок, можна не витрачати час на гортання всього каталогу, досить вказати, кому призначається презент, або зазначити в пропонованих категоріях тематику події.


Крім того, покупець може самостійно задати діапазон цін, а також подивитися, які речі користуються популярністю.

Цікава знахідка розробників сайту - шкала вибору кольору. Наприклад, якщо ви плануєте придбати посуд або аксесуари для оформлення кухні в певній палітрі, можна відразу встановити відмітку на потрібній позиції, і на сторінці з'являться зображення виробів необхідного кольору.

На сайті інтернет-магазину EnjoyMe постійно оновлюються інформація про нові надходження товарів, спеціальних акціях, умови доставки, гарантії та інші відомості, необхідні для повної інформованості відвідувачів і покупців. Тут же ви знайдете детальне резюме про саму компанію, список її партнерів, а також контакти, за якими можна зв'язатися з менеджерами магазину.

Не будемо приховувати, що новий сайт ще тільки встановлюється і потрібно якийсь час на тестування та налагодження. У цей період можуть виникати короткочасні збої в роботі сайту і незручності для відвідувачів. Компанія EnjoyMe приносить клієнтам вибачення і запевняє, що стабільність функціонування ресурсу буде забезпечена найближчим часом.