Кожна жінка, щоб залишатися завжди прекрасною, повинна стежити за своєю вагою. Також в житті жінки за вагою, в певний період її життя, починають спостерігати лікарі. Коли настає вагітність, процедура зважування стає обов'язковою, це важливо як для майбутньої мами, так і для малюка.

У будь-якому випадку надбавка у вазі буде, і від цього нікуди не втечеш. Для кожної матусі все індивідуально. Якщо ваша подруга поправилась значно менше, ніж ви, то це ще нічого не означає. Існує певна таблиця ваги під час вагітності та її повинна знати кожна майбутня матуся.

У першому триместрі періоду вагітності, зокрема перші два місяця, надбавка у вазі особливо не спостерігається. У деяких жінок взагалі вагітність проявляється тільки до шостого місяця вагітності. Це відбувається з різних причин. Наприклад, якщо присутнє таке нездужання як токсикоз, то вага не буде особливо додаватися. Приблизно 1-2 кілограми, не більше.

На другому триместрі періоду вагітності відбуваються значні зміни, малюк підростає, і мама починає потихеньку додавати у вазі. Тепер вага буде додаватися на 250-300 грам щотижня. Така норма є безпечною, якщо ж процес додавання йде більше, то варто задуматися про можливість появи набряків і водянки вагітності.


Лікарі стверджують, що за весь період вагітності, майбутня мама повинна набрати близько дванадцяти кілограм.

Все не повинен додаватися більш ніж, на два кілограми на місяць, на 300-400 г на тиждень і 50 грам на добу. Так припускає спеціально складена таблиця ваги під час вагітності. Звичайно, надбавка у вазі залежить від ряду причин і фізіологічних особливостей вагітної жінки. Вважається, що при зростанні в 150 см прибавка йде в 330 р За тиждень, при 160 см - 352 г, і при 180 см - 400 м
Ці показники залежать від віку майбутньої мами, ніж вона старша, тим більше схильна до повноти. Якщо майбутня мама до вагітності, мала проблеми з набранням ваги, то під час вагітності ця проблема буде повністю вирішена. І навпаки, може бути, втрата у вазі у кого рано почався токсикоз. Ще, надбавка у вазі залежить від самої конституції організму, тобто звичайна схильність до повноти, може викликати збільшення у вазі і навпаки, хто раніше не страждав повнотою і до неї абсолютно схильний, чи не буде значно додавати у вазі під час вагітності.