Багато жінок, прагнучи відповідати сучасним стандартам краси, готові жертвувати заради неї не тільки грошима, але, найчастіше, і здоров'ям. Технології в світі краси розвиваються в стрімкому темпі. Тому, якщо жінка хоче отримати бажаний результат без травм і фінансових втрат, їй потрібно постаратися вникнути в суть процесів омолодження за допомогою косметологічних процедур. Спробуємо розкрити зміст деяких з них, а також розглянути їх переваги і недоліки.

Контурна пластика обличчя допомагає дуже швидко змінити форму скул і обсяг губ. Ця медична процедура легко поєднується з іншими методиками омолодження. За допомогою ін'єкцій гелю на основі гіалуронової кислоти можна розгладити зморшки, загоїти рубці і приховати різні дефекти шкіри обличчя. Однак ін'єкційне введення в лицьові тканини філлера часто призводить до алергічних реакцій, до того ж можливе виникнення фіброзних капсул і зайвої пігментації на шкірі. Препарат протипоказаний вагітним жінкам, жінкам, які годують груддю, і людям з поганою згортанням крові. Плюси і мінуси цього методу удосконалення зовнішнього вигляду ускладнюють прийняття рішення, хоча багато жінок піддають себе цій процедурі, можна сказати, на ходу.

Інший метод поліпшення зовнішнього вигляду - лазерна епіляція - необтяжливий і безболісний спосіб назавжди позбавити шкіру від небажаного волосся, зробити її гладкою, отримуючи максимальний ефект при мінімальних незручності.


На відміну від фото-епіляції, лазерна не пошкоджує шкіру і не залишає опіків. Нові апаратні методи лазерної епіляції практично не мають протипоказань, і це, безсумнівно, велике достоїнство даної процедури.

Ще одна проблема - старіння шкіри і утворення зморшок. Ці природні процеси можна сповільнити за допомогою ретінолового пілінгу. Основний компонент що наноситься на шкіру маски - ретинолової кислота. Вона дозволяє контролювати життєдіяльність епідермісу і відновлювати його. Ефект з'являється вже через кілька днів: зморшки розгладжуються і обличчя починає сяяти молодістю і красою. Ретинолової пілінг показаний при посиленій пігментації шкіри, різних новоутвореннях і запальних процесах, тобто є лікувальною процедурою.

Всі ці методи чудесні й дуже надихають, але .. Завжди є невеликий ризик невдалого результату, який не можна передбачити. Можна зробити вибір між складною косметичною процедурою і яким-небудь перевіреним часом народним засобом. Тим часом, технології в косметологічної індустрії продовжують удосконалюватися, з'являються все нові апарати і препарати, що обіцяють жінкам різного віку чарівні зміни. Нехай кожна жінка сама вирішує, що їй зробити - пілінг або маску з огірків. Найголовніше, щоб сам процес догляду за своїм обличчям і тілом приносив радість і впевненість. Краса не вимагає жертв, вона вимагає наполегливості і завзятості. Удачі всім, прекрасного тіла, і нехай життя приносить тільки радість!