Жінки готові піти на будь-які жертви, щоб в дзеркалі бачити умопомрачающіх вигляд без зморшок та інших вікових ознак. З плином часу мімічні зморшки перетворюються в більш глибокі, а в'ялість шкіри стає помітнішою. Косметичні засоби - крему проти зморшок, омолоджуючі маски не можуть справлятися з такими дефектами шкіри, їх ефект з кожним роком стає менш помітний, в той час, як переживання і стреси жінок, незадоволених своїм обличчям, зростають. На допомогу представницям жіночої статі приходять сучасні нанотехнології і останні досягнення в косметології. Вони дозволяють позбутися ознак старіння всього за кілька сеансів.

Методик омолодження шкіри досить багато. Проривом у сучасній косметології стала наноперфорація, в Екатеренбург до неї прибігає кожна третя жінка, яка вирішила омолодити шкіру обличчя. Це унікальна повністю безпечна і нешкідлива процедура, яка гарантує стовідсотковий ефект. З її допомогою розгладжуються мімічні і середні зморшки, стають менш помітними глибокі борозни. В основу наноперфораціі покладено вплив на певні ділянки імпульсами лазера. Як результат: підтягнута шкіра, більш еластична і пружна, рівний тон обличчя, менш помітні пігментні плями, рубці і інші дефекти шкіри.

наноперфорація - відносно нове поняття. Її часто плутають з лазерним омолодженням, але принцип дії, показання та протипоказання в цих методик абсолютно різні.


У цьому можна переконатися, розглянувши принцип дії наноперфораціі більш докладно.

Принцип дії наноперфораціі

Лазерні промені, впливаючи на проблемні ділянки шкіри, сприяє самовідновлення шкірного покриву, яке активується в результаті отримання мікроскопічних деформацій шкірних шарів. Деформації на шкірі від лазерного променя непомітні, оскільки мають мікроскопічний розмір. В процесі процедури на конкретну ділянку шкіри направляється пучок таких променів, вони в свою чергу утворюють безліч мікроскопічних пошкоджень епідермісу.

Процедура наноперфораціі проводиться досить швидко, наскільки мілісекунд вистачає для того, щоб лазер виконав свою роботу. Клітини шкіри реагують на деформації, в результаті чого активується процес вироблення колагену і меланіну, які беруть участь в регенерації шкірних проривів. Процес регенерації обумовлює ефект підтягування і розгладження шкіри.

Основні якості наноперфораціі

наноперфорація - абсолютно безболісна процедура, яка забезпечує помітний результат на оброблених ділянках шкіри. Вона повністю безпечна, незважаючи на незвичайний принцип дії. Істотних протипоказань процедура не має. Її ефект помітний вже через кілька днів. Він зберігається протягом шести років.

Фото: linline-clinic.ru