Інтелектуальні здібності представниць слабкої статі залежать не тільки від спадкових факторів, а й від статури. Дослідники з США довели, що жінки з грушоподібної фігурою набагато розумніші власниць фігур інших типів.

Після дослідження 16 000 дівчаток і жінок, яким необхідно було пройти тести на кмітливість, стало відомо: представниці прекрасної статі з пишними стегнами і невеликими грудьми не тільки розумніше, а й їхні діти жіночої статі також володіють більш високими показниками розумових здібностей. Вчені пов'язують таку особливість з тим, що в області стегон накопичується велика кількість специфічних жирних кислот, сприяючих розвитку головного мозку плода, що знаходить у тілі вагітної жінки. Тому не варто впадати у відчай, якщо ваша фігура далека від модельної. Зате у вас є шанс на більш високі розумові здібності. До того ж, відкривши каталог суконь для повних жінок, можна з легкістю знайти повсякденне і ошатний одяг, спідниці для повних, брюки та багато іншого. Завдяки правильно підібраному одязі фігура може візуально зазнати значних змін в кращу сторону.

Власницям фігур інших типів зневірятися не варто. Виявляється, на розумові здібності жінок можна вплинути. Є два чинники, здатних зробити прекрасну стать розумніша:

1.Занятія спортом. Учені з Великобританії зуміли довести, що регулярні інтенсивні фізичні навантаження збільшують активність роботи деяких зон головного мозку, які відповідальні за прийняття рішень, аналіз інформації, кмітливість.


Крім цього, після занять спортом у жінок поліпшується настрій і емоційний стан. Дані були отримані на підставі результатів обстеження МРТ і тестів.

2. Пологи. На думку британських дослідників, після народження дитини в організмі жінки змінюється гормональний фон, внаслідок чого в мозку активізуються певні зони, що відповідають за дії по догляду за крихтою і сприяють розвитку розумових здібностей.

Але і це ще не все. Якщо не вдається підвищити свою кмітливість і розум вищепереліченими способами, необхідно правильно одягнутися, щоб порозумнішати в очах оточуючих.

Завдяки дослідженню психологів Великобританії стало відомо, що в ділових колах жінки в брючному костюмі сприймаються менш мудрими і впевненими в собі , ніж ті представниці слабкої статі, які одягнені в костюм зі спідниці та піджака.

Так що за відсутності фігури "груша" і часу на заняття спортом, а також при неможливості завести дитину слід відвідати магазини з діловими костюмами і придбати парочку піджаків і спідниць. Тільки тоді оточуючі зможуть визнати в вас розумну жінку.

Серебрякова Анна спеціально для журналу Жіночі новини