Нам вже давно твердять про те, що спортивні вправи допомагають зняти стрес, але тільки зараз ми отримали більш-менш виразне роз'яснення яким спортом краще займатися в певних ситуаціях.

Отже, вибираємо три різних відчуття, однаково неприємних для нас, з якими можна (і потрібно!) успішно боротися вправами.

Якщо ви гнівайтесь.

Якщо вас чимось сильно розлютив сусід, або, скажімо, начальника хочеться прибити, прямо не відходячи від робочого місця, то потрібно вибирати види спорту, в яких присутні удари. Це може бути теніс, бадмінтон, бокс .. Хоча б просто попинал боксерську грушу або пограйте в настільний теніс, викладаючи в удар всю свою злість.

Якщо ви чимось стурбовані.

Почуття тривоги і стурбованості можна побороти за допомогою спокійних плавних вправ.


Тут уже удари не допоможуть, навпаки вибирайте що-небудь спокійніше. Ідеально підійдуть йога і балет.

Якщо вас долає почуття власного безсилля.

Як не дивно, від почуття безсилля допомагають .. силові вправи, що не тільки зміцнюють м'язи, але і підвищують упевненість в собі. Дослідження показують, що це спрацьовує.

Є тільки один маленький нюанс: жінки настільки емоційні створення, що нас долають всі ці почуття по кілька на день. Невже нам доведеться записатися в секцію боксу, балетну студію і на фітнес одночасно? :)