Дуже часто батьки не знають, як організувати день народження своєї дитини так, щоб дітям було весело і цікаво, а дорослим - не дуже затратно. Для виконання другої умови, відмовимося від запрошення клоунів і будемо веселити дітвору самостійно.

Можна придумати кілька цікавих конкурсів, або запозичити ідеї в Інтернеті. Наприклад, спробувати традиційні, перевірені часом розваги:
причепити із закритими очима хвіст намальованою звірятку;
пограти з м'ячем в "їстівне - неїстівне";
розбившись на команди в 3-4 людини, зобразити "живу картину "- яке-небудь природне явище, тварина ..
сказати, який з розкладених на столі предметів був тільки що захований дорослим.

Якщо ви володієте достатньою кількістю часу для підготовки до свята, можна організувати незвичайний день народження , в первісному стилі, наприклад. Для цього знадобиться оформити приміщення і костюми учасників, а також підготувати завдання, що відповідають тематиці вечора.


Діти будуть у захваті від такої пригоди, під час якого потрібно буде:
зловити рибу в паперовій річці;
вгадати небезпечних звірів і придатну їжу серед тих, яких називають дорослі;
зібрати всі "фрукти" і фрагменти карти -пазла;
а також зрозуміти, що за фрукт тільки що був з'їдений.
У доісторичні розваги можна також включити стрільбу з лука по паперових мішенях, метання паперових кісток і наскальний живопис.

І, звичайно, важливий атрибут дитячого свята - підходящий одяг. І зовсім не обов'язково купувати спеціально для цього заходу карнавальні костюми. Цілком можна обійтися тим, що пропонує інтернет-магазин дитячого одягу від виробника, і до звичайної дитячому одязі додати свої деталі, зроблені з паперу або тканини.

Якщо докласти зусиль і трохи фантазії, то організувати дитяче свято під силу кожному дорослому за допомогою будь-яких підручних засобів.