Настала весна - прийшла пора зняти рукавички. Ви готові продемонструвати всім свій манікюр? Якщо ні - дотримуйтесь наших порад, щоб бути досконалою до самих кінчиків нігтів.

Чи варто зайвий раз говорити про те, що жінка , ретельно стежить за собою, відвідує не тільки тренажерні зали і перукаря, а й обов'язково робить манікюр і педикюр у хорошого майстра? Але і вдома можна успішно доглядати за нігтями, це заощадить гроші, а нігті будуть виглядати не гірше, ніж після відвідування дорого салону краси.

1. Почнемо з того, що вид нігтів і швидкість їхнього зростання можна легко поліпшити, всього лише правильно харчуючись. Крім того, купіть спеціальне масло для гульвіси і втирайте його, масажуючи підставу нігтя. Це прискорить зростання нігтів.

2. Навіть невелика плямочка відколовся лаку на нігті виглядають дуже і дуже некрасиво, так що не сподівайтеся, що цього ніхто не помітить, а просто капніть на "оголився" ніготь трохи лаку того ж кольору.

3. Якщо у вас немає часу щоб ретельно просушити свіжопофарбовані нігті, занурте руки в холодну воду приблизно на 10 хвилин.


Західні манікюрниці запевняють, що холодна вода допоможе лаку затвердіти швидше.

4. Якщо у вас слабкі нігті, переглянете свій раціон. У ньому має бути достатньо протеїну та вітаміну B. Крім того, можна наносити на нігті спеціальні зміцнюють склади, що містять всі необхідні вітаміни.

5. Не варто надавати ламким нігтям форму "гострих кігтиків", обмежтеся квадратною формою або овальної - так у них буде менше шансу зламатися.

6. Давайте нігтям "подихати" і відпочити від лаків кілька разів на місяць. Будь манікюр, навіть від кращого майстра, хоч трохи так шкідливий нігтям. Від постійної фарбування нігті набувають жовтуватий відтінок, перестають блищати і стають слабкими.

7. Чим товстіший шар лаку, тим швидше він злізе. Лак, як правило, починає злазити з країв нігтів. Щоб трохи продовжити життя своєму манікюру, намагайтеся наносити лак тонким шаром з країв нігтя і товщі - в середині.

Сподіваємося, щоб завдяки нашим порадам, ваш манікюр скоро стане ідеальним, і ви не будете скромно ховати його в рукавичках .