Як схуднути? Цим питанням спантеличені не тільки російські жінки, а й француженки. Саме для них дієтологи підготували цікавий загальнодоступний матеріал на тему схуднення. Хоч більшість цих рад справді "французькі", можливо, ви зможете знайти для себе щось таке, що допоможе вам успішно перемогти зайві кіло.

Ось які варіанти рекомендує сайт hudeem-bez-problem.ru:

Прямо перед їжею варто випити два повних склянки води. Це дозволить наповнити шлунок і посприяє виведенню з організму жирів.

Їсти потрібно тільки сидячи. У положенні стоячи з'їдається набагато більше.

Під час їжі не треба дивитися фільми, читати газети або книги, - коли мозок відвернений від процесу їжі, можна з'їсти набагато більше норми.

Варто виділяти на їжу багато часу. Поївши одну - дві хвилини, відкладіть їжу, і просто посидите приблизно стільки ж часу. Це знизить апетит.

Якщо є бажання схуднути, відразу підготуйте все те, що ви на даний період часу можете дозволити собі з'їсти, і більше нічого не додавайте.

При вживанні жирної їжі використовуйте серветку: промокайте нею ваше блюдо і зайвий жир вбереться в неї.

Щоб не допустити переїдання, затягніть на талії шнурок, пояс, шарф. Це не дасть вам розслабитися і дасть сигнал, коли ви переїдайте.

Червоне вино допомагає в схудненні, тому як прискорює обмін речовин. Але воно посилює апетит, тому пити його треба дуже обережно, не більше ніж келих-два в день.

Потрібно намагатися пити холодну воду: для того, щоб організм міг її використовувати, він повинен спочатку її нагріти, але ж це витрата калорій ...

Найкращий сік для всіх, хто худне - томатний.


Мало того, що він низькокалорійний, так ще й сприяє прискореному обміну речовин. Кращий ефект спостерігається при додаванні в нього трішки перцю.

Якщо ви ніяк не обходитесь без чаю або кави, але не бажаєте вживати цукор, їжте солодке яблуко - це вельми смачно, і цукор не знадобиться.

Проводити розвантажувальні дні: продукти без жирів і непотрібних вуглеводів - чудовий спосіб скинути трохи зайвої ваги. Є варто лише страви, що містять білок в чистому вигляді: м'ясо, риба, яйця і сир (кремлівська дієта).

Якщо ну прямо дуже хочеться солодкого, скажіть самі собі, що неодмінно з'їсте це, але через півгодини. У 2 з 3 випадків бажання саме пропадає.

Носіть скрізь у своїй сумці яблуко. Якщо ви сидите на дієті, а голод заважає спокійно жити, просто з'їжте його, і проблема вирішиться.

Частіше милуйтеся Ейфелевою вежею. Її стрункість і витонченість будуть нагадуванням вам про те, що ви теж повинні бути такої.

У прагненні схуднути потрібно ставити перед собою легковиполнімие мети. Приміром, схуднути за наступний тиждень на один кілограм. Ця мотивація для схуднення створить необхідний психологічний настрій, що все вийде, і схуднення пройде легко.