Кажуть, що кращий спосіб схуднути - це нічого не їсти. Але ж неможливо залишати свій організм зовсім без їжі. Тому пропонуємо кілька продуктів, які допоможуть перемогти почуття голоду між регулярними прийомами їжі.

Яблука. У них достатньо соку, повітря і волокон, щоб створити відчуття насичення. У процесі перетравлення яблука в мозок надходить сигнал, що переконує його в ситості. Яблуко допоможе уникнути почуття голоду в перервах між регулярними прийомами їжі. Крім того, яблуко, з'їдене протягом 15 хвилин перед обідом посприяє меншому поглинанню їжі.
Червоний перець. Він, звичайно, не спалює калорії, як заняття в спортзалі, але щіпка перцю, посипаного на ваш обід, допоможе приборкати апетит. До речі, якщо ви не звикли до гострої їжі, це навіть краще - періодично додаючи червоний перець до звичної їжі, ви отримаєте перемогу в боротьбі з калоріями.

Зелений чай. На шляху до перемоги свого апетиту, замініть чорний чай та інші гарячі напої зеленим чаєм. Цей чай містить речовини, що стимулюють організм краще спалювати калорії. 3-6 чашок зеленого чаю в день збільшує швидкість, з якою організм спалює калорії до 40%. Зелений чай є одним з головних компонентів йогуртовой дієти - смачною і корисною, яка допоможе швидко і ефективно схуднути без особливого насильства над організмом. Зелений чай містить антиоксиданти, що впливають на гормон, відповідальний за контроль апетиту, тому він входить до складу багатьох дієт.

яйця. Згідно з дослідженнями, якість яєчного білка може змагатися тільки з молоком матері.


А високий вміст білка відіграє чималу роль у контролі своєї ваги. Сніданок з двох смажених яєць дозволяє протриматися до обіду і з'їсти менше калорій протягом усього дня.

Лимони. Лимони містять речовини, що уповільнюють процес травлення, тому ви будете ситими, з'ївши менше їжі . Вітамін C, який удосталь міститься в лимонах, допомагає виробляти амінокислоти, що сприяють спалюванню жирів. Включіть в раціон цедру і сік лимона, вичавлювати його в салати і соуси, та й в чай не забувайте класти.

Вода. Доведено, що склянка води перед їжею дозволяє з'їсти менше. Американські дослідники розділив 42 бажаючих схуднути на 2 групи: у них була однакова дієта, але учасники першої групи пили перед їжею воду, а учасники другої групи - ні. Через 3 місяці в першій групі було "втрачено" в середньому на 2 кілограми більше, ніж у тих, що худнуть у другій групі. Головне, не перестаратися і не пити занадто багато води в гонитві за стрункістю.

Часник. Вчені з Ізраїлю вважають, що зубчик часнику не тільки допомагає не набирати зайві кілограми, але і скинути вагу. Відповідальним за це корисна властивість названо той же компонент, який відповідає за характерний різкий запах часнику. Він допомагає насиченню, а також стимулює нервову систему на прискорення обміну речовин.

Включивши ці продукти в свій раціон, ви зумієте уникнути переїдання і, як наслідок, набору зайвих кілограмів.