З першими променями сонечка вони з'являються і псують наш зовнішній вигляд. Мало кому подобається спостерігати ці плямочки на своєму обличчі і тілі.

Причина появи веснянок криється у виробленні меланіну. Під впливом сонячних променів в нашому організмі виникає захисна реакція, яка виражається в потемнінні шкіри. У більшості людей забарвлення однорідна по всьому тілу і називається загаром. Але деяким дісталися в спадок руде волосся і дуже світла шкіра, на якій місцями виникає більш темна пігментація. Основна прописка веснянок - особа, область кистей рук, а час появи - літо. До осені та зими, коли сонячна активність падає, вони проходять. Але не у всіх.

Інший різновид пігментації - хлоазми (пігментні плями), які мають більший розмір. Причиною їх виникнення може бути деяка косметика, захворювання внутрішніх органів (печінка, кишечник, нирки), цікаве положення. Щоб позбутися хлоазм, необхідно знати точну причину їх появи.

У боротьбі з веснянками існують різні методи від попередження їх виникнення до відбілювання і маскування.


Знаючи про таку особливість своєї шкіри, потрібно обмежити перебування на сонці з 11 ранку до 17 вечора, застосовувати косметичні засоби із захистом від ультрафіолетових променів, користуватися скрабами для шкіри, тонуючими засобами. Відбілювання веснянок можна проводити в домашніх умовах за допомогою огіркової або лимонно-сирною маски, лосьйону з петрушки. Хороший ефект дає щоденне протирання шкіри свіжовіджатими соками цитрусових. Якщо ж ви більше довіряєте готової косметиці, то вам на допомогу прийдуть спеціальні відбілюючі засоби, які є у продажу. Наприклад, денний зволожуючий крем від ізраїльського косметичного бренду DESHELI, що містить сонцезахисний фільтр. Позитивні відгуки Дешелі косметики свідчать про те, що ця косметика працює, а значить, допоможе і в боротьбі з веснянками.

Доглядайте за своєю шкірою, застосовуйте найбільш підходящий для вас комплекс заходів боротьби з веснянками, і тоді ви перестанете озиратися і болісно реагувати, коли випадково почуєте слова з мультфільму: "Рудий-рудий, веснянкуватий ...".