На думку багатьох авторитетних тематичних видань найкращим планшетом на даний момент вважається остання модель Apple iPad, випущена в 2012 році. До такої ж думки можна прийти і перечитавши тисячі позитивних відгуків користувачів, які вже встигли випробувати новий планшет в роботі, на іграх та інших різних додатках. Отже, чим же так вразив новий Apple iPad 2 012 своїх прихильників, що такого нового він запропонував, щоб завоювати звання флагмана в своїй лінійці?

Планшет Apple iPad 2012

Самий новий планшет Apple iPad, просто iPad 2012 або iPad HD - так називають останній планшет, випущений американською компанією Apple. І все ж, як не назвеш цей дивайс, але це ніяк не змінить того факту, що в плані дизайну він абсолютно нічим не відрізняється від свого попереднього варіанту- Apple iPad 2. Жодної навіть самої незначної деталлю. Абсолютно нічим! Але, в принципі, адже зовнішній вигляд - це всього оболонка, яка для роботи є не такою вже й важливою. Скоріше це може просто радувати око, як кажуть. А ось для роботи найважливішими є саме технічні характеристики, і стосується це будь-якого сучасного дивайса. Чи не так? Так ось Apple iPad 2 012, дійсно, зумів перевершити свого молодшого брата в цьому плані, представивши свої значно поліпшення технічні дані.

Отже, найчастішим питанням щодо Apple iPad 2012 є те, чому ж він відрізняється від Apple iPad 2. І нам не складе великих труднощів назвати основні їх відмінності, які здебільшого і стануть перевагами нового планшета Apple iPad 2012.

Перш за все, що стосується оновленого процесора, під керуванням якого працює нова модель планшетного комп'ютера від Apple. Це покращений процесор A5X, в який впроваджено вже чотирьохядерний графічний чіп. Також на Apple iPad 2 012 встановлена нова модель дисплея Retina, 5-мегапіксельна камера, яка розмістилася на тиловій стороні планшета, а ось фронтальна камера обзавелася VGA сенсором.

Тепер щодо операційної системи. Відрізняється вона від тієї, яка була встановлена на Apple iPad 2? Ні, не відрізняється. Apple iPad 2 012 працює на операційній системі iOS 5.1, з якою можна було спробувати працювати як на iPhone 4S, так і на Apple iPad 2. Однак на думку більшості користувачів це зовсім не є недоліком , оскільки операційна система iOS 5.1 зарекомендувала себе як дуже хороша в роботі операційна система. На даний момент вона не вимагає ніяких поліпшень або нововведень.

І останнє, що стосується дизайну. Як ми вже зазначили вище, новий планшет зовні абсолютно не змінився. Відрізнити його від Apple iPad 2 можна тільки при включенні дивайса. І все ж, деяка різниця між цими двома планшетними комп'ютерами є, хоча назвати це відзнакою в плані дизайну складно. Справа стосується ваги двох пристроїв, де Apple iPad 2 012 поважчав на зайві 60 грам. Можливо, з першого погляду це й не така суттєва різниця, адже це ж всього лішь60 грам. Однак, як помітили вже багато користувачів, наприклад, при перегляді фільму ця порівняно невелика різниця у вазі планшетів, дійсно, відчувається, хоча і не відразу.

Apple iPad 2012: що найбільше сподобалося користувачам

Звичайно ж, користувачі планшета Apple iPad 2012 не могли не відзначити покращений дисплей Retina, який завжди відрізнявся своєю чіткістю, яскравістю і різкістю. Такий дисплей не залишить байдужим жодного любителя планшетів, вже повірте. До того ж, кожен огляд дивайсів від Apple - це, як мінімум, згадка про переваги й достоїнства даного дисплея. Такі його ключові особливості, як чіткість, яскравість і різкість, про які ми вже згадали, робить з нього самий відповідний дисплей для планшетних комп'ютерів нового покоління.

Друге, що відзначили користувачі, це дизайн останнього на Наразі планшета від Apple, навіть враховуючи той факт, що він абсолютно не змінився.


Звичайно ж, не всі в захваті від того, що сам дивайс поважчав, хоча і це не можна назвати недоліком, оскільки досі багато хто взагалі не відчувають цієї різниці, але якість збірки на висоті, втім, як і завжди . А адже це одне з найважливіших якостей для роботи будь-якого портативного пристрою, чи не так? До того ж, про те, що дизайн Apple iPad 2 012 обраний, дійсно, вдало, свідчать багаторазові і при цьому марні спроби інших виробників наслідувати такому дизайну планшетних комп'ютерів від Apple.

Тепер що стосується графічної продуктивності Apple iPad 2012. Вона, природно, була вдосконалена. І все ж це не дозволяє назвати нам даний планшет новим поколінням портативної ігрової приставки, адже основною характеристикою при виробництві цього дивайса була зовсім не графіка, чого не скажеш про ігрових приставках. Але, незважаючи на це вдосконалений екран приємно радує всіх тих, хто вже встиг придбати новинку від Apple.

А ось касаемо користувальницького планшета Apple iPad 2012, то тут думки дещо розходяться. Деяким користувачам краще бачити на своєму дивайс такий інтерфейс, який має у своєму розпорядженні цілий арсенал різних віджетів. І все ж, як показує практика, саме спрощений вигляд інтерфейсу операційної системи iOS привертає велику частину своїх користувачів. Більш того, чим простіше влаштований інтерфейс дивайса, тим більше виростає на нього попит. І підтвердженням цьому є багаторічний досвід продажі планшетних комп'ютерів.

Apple iPad 2012: що не сподобалося в планшеті

Як і завжди в будь-якому продаваемом предметі є не тільки те, що людям подобається, але також і те, чим вони залишилися незадоволені. Що не сподобалося користувачам в самому новому планшеті цього року Apple iPad 2 012?

Незважаючи на свою потужність, яку представило нам це пристрій, в цьому ж плані воно має і деякі недоліки. Насамперед, це стосується того, що при тривалій роботі планшет має властивість нагріватися, причому дуже навіть відчутно. Однак поспішаємо запевнити вас в тому, що така нагреваемость планшета жодним чином не вплине на термін роботи батареї. Друге, що не дуже сподобалося багатьом користувачам - це вбудований обсяг пам'яті. Практика показала, що обсягу в 16 Гб зовсім недостатньо навіть не надто вимогливому користувачеві.

Який же вердикт для Apple iPad 2012

Зробити такий висновок, щоб воно, як мінімум, стало прийнятним хоча б для половини всіх користувачів сучасними дівайсами, причому відносно будь-якої продукції компанії Apple, дуже складно, якщо взагалі можливо. І пов'язано це, перш за все, з індивідуальністю кожного окремого продукту даної компанії.

У будь-якому випадку, як вважає більшість любителів продуктів компанії Apple, новий планшет Apple iPad 2 012 має декілька завищену вартість , яка ніяк не виправдовується відсутністю деяких ключових особливою. Втім, питання ціни продукції компанії Apple - це вже своєрідна традиція, яку ніколи не посміють порушити власники цієї компанії, і з якою вже давно звиклися звичайні користувачі та постійними відвідувачами шанувальники, хоч як би часто не виникало деяке невдоволення такими завищеними цінами. А зайвим доказом популярності Apple iPad 2 012 стають нескінченні черги людей, готових купувати цей планшет вже з перших днів його виходу.