Ви витрачаєте величезні гроші на найбільш інноваційні косметичні засоби та процедури, але все одно не задоволені станом своєї шкіри? Тоді саме час заглянути до себе в тарілку, адже від того що ви їсте, безпосередньо залежить ваш зовнішній вигляд. Дивно, але факт, навіть такі се рьёзние проблеми зі шкірою як екзема і вугрі, безпосередньо пов'язані з раціоном харчування.
Все, що Ви їсте , стає частиною вашого організму. І чим здоровіше їжа, яку ви вживаєте, тим краще буде стан вашої шкіри, - каже відомий дієтолог Саманта Хеллер.
Збалансоване харчування кращий засіб для підтримки здоров'я і краси шкіри, так які продукти необхідно включити в свій раціон?
1. Молочні продукти з низьким вмістом жиру.
На думку експертів, стан нашої шкіри безпосередньо залежить від наявності вітаміну А в клітинах. А найкращий спосіб його поповнення щоденне споживання молочних продуктів з низьким вмістом жиру.
Вітамін А представлений в молочних продуктах в чистому вигляді і засвоюється навіть організмом людей страждають на діабет і захворюваннями щитовидної залози. Крім цього, низькокалорійні молочні продукти роблять позитивний вплив на перетравлення їжі, що в свою чергу, так само позитивно позначається на здоров'ї шкіри.
2. Злаки, цільнозерновий хліб, бразильські горіхи, тунець і індичка.
Перераховані продукти містять мінеральний селен, який грає одну з ключових ролей у підтримці здоров'я шкіри. При високому вмісті селену в клітинах, шкіра менш схильна до пошкоджень, викликаним ультрофіолетових променями. Крім цього, при вживанні продуктів багатих мінеральним сильний сущес твенно знижується ймовірність захворювання на рак шкіри.
3. Волоські горіхи, насіння льону, лосось.
Ці продукти найкраще джерело поповнення організму основними жирними кислотами. Саме вони відповідальні за стан мембран клітин шкіри, а чим сильніше будуть мембрани, тим краще клітини будуть утримувати вологу, і відповідно, тим краще буде виглядати ваша кожа.Кроме цього, основні жирні кислоти захищають організм від запалення і проблем з серцево - судинною системою.
Для нормальної роботи організму, здоров'я і краси вашої шкіри, жирні кислоти класу омега 3 і омега 6, повинні бути збалансовані.


І якщо кислоти класу омега 6, міститися в організмі людини в достатній кількості, то рівень кислот омега 3 у деяких людей буває недостатнім. При регулярному вживанні горіхів, риби та насіння льону недолік омега 3 заповнюється, а баланс основних жирних кислот ставати ідеальним.
Пам'ятайте, що продукти, що містять жирні кислоти, є досить калорійними, по - цьому обмежте їх вживання. Наприклад, не варто їсти більше 3-4 волоських горіхів у день.
4. Оливкова олія і масла, виготовлені методом холодного пресування.
Тільки вживання таких, здорових масел, дозволить вашій шкірі виглядати свіжою і відпочила.
Коли при виготовленні олії використовують високі температури, додають розчинники, то все корисні речовини, що містяться в олії, гинуть. За - цьому вибирайте масла виготовлені методом холодного пресування, за допомогою експеллером або extra virgin.
Не забувайте, що всі продукти містять жири, нехай і корисні, є висококалорійними, по - цьому обмежте вживання олії до 2 чайних ложок в день.
5. Полуниця, ожина, лохина, сливи, боби, горіхи - пекан, артишоки.
Ці продукти лідери за вмістом антиоксидантів захищають шкіру від вільних радикалів. Тим самим, вони захищають клітини шкіри від пошкодження, запобігають процесу передчасного старіння, допомагаючи шкірі довше залишатися молодою і красивою.
6. Зелений чай.
Справжній джерело корисних речовин. Він володіє протизапальними і антиоксидантними властивостями. Захищає клітинні мембрани від пошкодження, а так само зменшує ризик виникнення раку шкіри.
Крім цього, містяться в зеленому чаї поліфеноли, роблять на шкіру оживляє дії , роблячи її більш здоровою і пружною.
7. Вода.
Чиста, негазована вода необхідна організму для підтримки його життєдіяльності і звичайно ж, для краси і здоров'я шкіри. Найкращий ефект досягається при вживанні близько 2 - х літрів жорсткою, багатої мінералами води в день.
У добре зволожених клітинах шкіри легше проходять процеси проведення поживних речовин і виділення шлаків і токсинів. Крім цього, добре зволожена шкіра менш схильна передчасного старіння, швидше регенерує і виглядає більш молодою і свіжою.