Один з найурочистіших днів у житті кожної дівчини це, безумовно, весілля. Саме тому слід приділяти увагу кожній дрібниці. Однак нареченим добре відомо, що дрібниць у передвесільної підготовки не буває. Але щоб заощадити час і нерви на підготовку, рекомендується частина процедур виконати вдома.

Наприклад, майстри готові допомогти у виконанні нарощування вій на дому, за кілька годин вас зроблять володаркою розкішної шевелюри або довгих нігтів . Особливу увагу слід приділити манікюру. Адже саме руки дівчини - це центр уваги в той момент, коли наречений надягає нареченій заповітне колечко. Тому поставитися до вибору весільного дизайну нігтів слід дуже серйозно. Якщо у вас є можливість рекомендується виконати вподобаний дизайн заздалегідь - для того, щоб подивитися, як буде виглядати візерунок у реальному житті. Суворих рамок і канонів для виконання весільного нарощування не існує. Наприклад, форма нігтів може бути змодельована овалом або прямокутником. Головне, щоб обраний манікюр відповідав поряд і аксесуарам. Вважається, що класичного плаття найбільше відповідає нігтьові пластини овальної форми, а незвичайні наряди найкраще підкреслити мигдалеподібної формою нігтів. У будь-якому випадку для весільного нарощування не варто вибирати незвичайні або екстравагантні види манікюру, оскільки в цьому випадку буде відвернута увагу від самої нареченої.

Але якщо з вибором дизайну ви ще не визначилися, допомогти вам зможе кваліфікований майстер, роботу якому ви дуже полегшите демонстрацією обраного вами весільного вбрання та аксесуарів або хоча б фотографії.

Звертаючись в косметичний салон, ви зіткнетеся з великою різноманітністю варіантів техніки виконання і способів нарощування нігтьових пластин.


Найбільш часто наречені вибирають накладні нігті, які є ідеальним варіантом акуратного манікюру на один день. Але не прогадаєте ви і в тому випадку, якщо зважитеся на подовження нігтьової пластини за допомогою гелю або акрилу, оскільки нарощені таким чином нігті дозволять заощадити час на проведення манікюру у весільній подорожі, і в той же час - завжди бути на висоті. Однак не забувайте про необхідність процедури корекції, яка виникає вже після кількох тижнів.

У хорошому салоні кваліфіковані фахівці розкажуть вам про переваги і недоліки будь-якого виду нарощування. Зазвичай гелеве подовження нігтів асоціюється з більш високою вартістю, яка цілком виправдовується якістю отриманого результату.

Виконувати нарощування за допомогою моделює матеріалу необхідно за кілька днів до урочистого заходу, оскільки для того щоб звикнути до довгих нігтів потрібно якийсь час. Безпосередньо перед урочистим днем необхідно прийти до майстра на корекцію - для того щоб привести ваші нігтики в належний вигляд, нанести малюнки або інші аксесуари. Зверніть увагу, що для закріплення великих прикрас на нігтях використовують спеціальне покриття.

Для того, щоб ваші нігтики і пальчики були на висоті в найвідповідальніший день, виконайте процедури парафінотерапії або нанесіть живильні маски на нігті. Робити це необхідно під керівництвом майстра нігтьового сервісу.