Білосніжний наряд, обручки, весільний торт - все це має величезне значення в цей довгоочікуваний для багатьох, такий особливий день. Всі деталі цієї події будуть зафіксовані на фотографіях і відео на все життя, як нагадування про дорогих і цінних нашому серцю моментах. Саме з цієї причини не варто забувати і про найменших деталях. Всі гості, родичі, друзі на церемонії звертають пильну увагу на все, навіть найменші, ньюанси. Руки нареченої, особливо враховуючи наявність обручки, тим більше виявляються у всіх на виду.

Тому при підготовці до весільного торжества догляду за нігтями і шкірою рук в цілому необхідно приділити особливо пильну увагу. Фахівці радять зводити в косметичний салон і нареченого.

Манікюр нареченої може бути як коротко обробленим і покритим прозорим лаком, так і досить сміливим і дуже ошатним. Манікюр повинен обов'язково поєднуватися з фасоном і кольором сукні. Можна зробити акрилові, гелеві нігті, з опуклим дизайном.


Красиво і не менш ефектно виглядають акуратні нігті середньої довжини. Дуже довгі нігті небажані в силу того, що вони можуть зламатися на різних конкурсах - адже невідомо що доведеться витворяти під керівництвом тамади. І це, безумовно, буде дуже прикрим і неприємним моментом. Особливо, якщо якісь турбуйтеся миті зможе відобразити фотограф на весіллі - такі фото все-таки будуть на все життя ...

Стилісти радять заздалегідь (десь за два-три тижні до весілля) проконсультуватися з майстром. Разом з ним варто продумати бажаний дизайн і зробити пробний манікюр.

Нарощування нігтів краще зробити заздалегідь (за два тижні). За залишився проміжок до весільного торжества ви якраз зможете звикнути до довжини нігтів, що додасть вам впевненості. Корегування і дизайн варто проробити за день-два до весілля.

Якщо ви плануєте відразу після свята виїхати відпочивати на довгий термін, постарайтеся заздалегідь підшукати реквізити салону, де будете мати можливість підкоригувати нігті.