Для звичайного користувача комп'ютер не є предметом розкоші і не використовується для того, щоб підкреслити свій статус і фінансову забезпеченість. Але не так давно світу був представлений найдорожчий комп'ютер, що стоїть понад мільйон доларів.

Ноутбук за мільйон від Luvaglio

З настанням 2007 року в інтернеті почала з'являтися інформація про те, що компанія Luvaglio готується до випуску найдорожчої моделі ноутбука. У заявлених характеристиках значилося, що комп'ютер має 17-тидюймовий екран з системою самоочищення і антіотражающім покриттям; жорсткий диск, місткістю 128 Гб, Blu-Ray привід, і в якості кнопки включення - великий діамант чудовою огранювання, який на сонці переливається всіма кольорами веселки. Комп'ютер має два колірних рішення - рожевий і чорний. Його дизайн досить консервативний - строгі чіткі лінії роблять цей комп'ютер більше схожим на блискуче піаніно. У комплект входить витончена розкішна сумка для транспортування. Вартість комп'ютера, звичайно ж, обумовлена не високою функціональністю - нічого надприродного в роботі цього найдорожчого в світі ноутбука немає. Вся справа в його зовнішньому вигляді і оформленні. Адже виконаний він з найцінніших, найрідкісніших порід дерева, а інкрустований красивими кольоровими діамантами найвищої якості.


Також в дизайні корпусу цього дорогого комп'ютера використовувався такий дорогоцінний метал, як золото, і карбон. Особливість цієї моделі ноутбука в тому, що його корпус при бажанні можна замінити. Наприклад, на ще більш вишуканий і дорогий. А може бути, навпаки - на дешевший, повсякденний варіант.

Luvaglio London - вишуканий елемент дорогого, елітного іміджу

Британська компанія Luvaglio, яка розташовується в Лондоні, представила цей дорогий комп'ютер своїм потенційним клієнтам у всьому світі. До цього моменту ніхто ще не бачив таких цін на комп'ютери і ноутбуки, і по сьогоднішній день ця модель носить звання найдорожчого комп'ютера в світі.

До останнього моменту новинка була оповита завісою таємниці - фотографії цього самого дорогого комп'ютера в мережі відсутні, а інформація про нього була дуже мізерною. Але, тим не менше, вже тоді у нього з'явилися свої шанувальники. Як правило, дозволити собі купити таку штучку зможе далеко не кожен. Це й не дивно, адже за такі гроші цілком можна купити власний будинок або відмінну машину. Але справжні знавці і цінителі стильних речей знають, що хороший ноутбук - це елемент іміджу. Такий же, як, наприклад, і діловий костюм. І така, здавалося б, буденна річ, як переносний комп'ютер, має для великого бізнесу важливе значення.